← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Календар менструального циклу

Розраховуємо календар менструального циклу і покращуємо якість свого життя!

календар менструального циклуКалендар менструального циклу... Про нього чула кожна жінка, але не кожна його веде. Банальна лінь деколи сильніше нас. Але прогрес не стоїть на місці і чиркати ручкою в паперовому календарику вже не потрібно. Раз ви потрапили на наш сайт, то у вас прямо зараз є можливість календар менструального циклу розрахувати. Точніше, вам не доведеться нічого вважати, вважатиме наша програма. А від вас потрібно тільки правильно вибрати дату останніх місячних і середню тривалість менструального циклу.

Так для яких же цілей потрібно здійснювати ці розрахунки? Може бути, досить тримати в розумі дату, коли почалося останнє кровотеча? На жаль, цього недостатньо. І зараз ми детальніше розберемо чому.

1. Середня тривалість менструального циклу. Цей показник відіграє неабияке значення у багатьох ситуаціях. Наприклад, минулий проміжок склав 26 днів, а позаминулий 40... Ситуація ненормальна, але може не вимагати обстеження, якщо поодинокий випадок. Тому потрібно завжди знати, коли почалися порушення, і тоді це явище можна буде з чимось пов'язати, знайти причину.

Важливо знати середню тривалість і для визначення овуляції у жінок з нерегулярними кровотечами. Вирахувати цю золоту серединку допоможе наш календар менструального циклу онлайн. Ви можете самі вибрати на скільки місяців наперед вам треба зробити розрахунки. Овуляція виділяється яскраво-оранжевим кольором, це один-єдиний день. А зеленим кольором найбільш ймовірні дні для зачаття.

2. З першого пункту плавно випливає другий - календар менструального циклу розрахувати буде корисно жінкам, у яких ніяк не виходить завагітніти. У здорових подружніх пар вагітність, за умови відсутності будь-якої контрацепції, настає протягом 1 року. Але не всі хочуть чекати, можливо, цілий рік! Адже у багатьох випадках процес настання зачаття затягується через те, що статеві акти відбуваються в невідповідні для зачаття дні, віддалені від овуляції. Якщо ви будете використовувати календар менструального циклу онлайн, і додаток до нього, вимірювати кожен день базальну температуру і (або) робити тести на овуляцію, то зможете наблизити своє материнство.

Протилежний варіант - деякі дами намагаються календарним методом оберігатися від настання небажаної вагітності. Даний метод результативний не більш, ніж у половині випадків. Ефективність занадто мала, особливо у жінок з нерегулярними менструаціями, з дуже низькою масою тіла або, навпаки надлишком ваги і т. д. А наслідки помилок можуть бути дуже трагічні. Тому, для визначення безпечних днів краще використовувати інший доступний метод.

3. Для забудькуватих. Що вже там говорити, не все з нас пам'ятають, коли були останні місячні. Що від вас потрібно? Введіть пропонований нами календар менструального циклу точні дані і скопіювати результат до себе на комп'ютер. Розрахувавши одразу кілька циклів вперед, ви зможете робити якісь висновки.

4. Знаючи, який у нас йде за рахунком день після початку останніх місячних, ми можемо уникнути деяких хвилювань і взагалі покращити якість свого життя. Ви помітили у себе на білизну кілька кров'янистих цяток поза менструації і вже поспішайте до лікаря? Але справа може бути в імплантації яйцеклітини в стінку матки. Це відбувається приблизно на 20-му дні при середній тривалості циклу. А ну ка, подивіться, який у вас за рахунком день? Так може бути, причина саме в цьому? Неприємні і навіть болючі відчуття в області матки можуть бути точно в середині циклу - в день овуляції, і це також нормально. Не варто забувати і про ПМС. В останній тиждень перед місячними можуть спостерігатися перепади настрою, тому постарайтеся не зриватися на рідних.

Календар менструального циклу розрахувати онлайн потрібно для того, щоб краще розбиратися в тому, що відбувається у вашому організмі.

КАЛЕНДАР МЕНСТРУАЛЬНОГО ЦИКЛУ дозволяє розрахувати онлайн дні менструації:Вкажіть перший день останньої менструації:

Кількість: Місяць: Рік:

Тривалість менструального циклу: днів


Скільки розраховувати: циклів

Календар менструального циклу:

Менструальний календар онлайн


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua