← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Калькулятор овуляції

Про використання калькулятора овуляції і зачаття онлайн

калькулятор овуляціїКалькулятор овуляції - це один із способів визначення найбільш сприятливих днів для зачаття дитини. Адже зачати дитину навіть абсолютно здоровій парі не завжди просто, якщо не потрапиш» в сприятливий день, то і вагітність не настане. Комусь щастить більше і вагітність настає швидко, а кому-то доводиться чекати по кілька місяців. Наш калькулятор овуляції і зачаття допоможе вам вирахувати той самий час.

Але враховуйте, що отримані результати можуть бути не зовсім достовірні. Жіночий організм дуже загадковий, і деколи в ньому відбуваються не зовсім зрозумілі медицині явища. Приміром, овуляція може статися ближче до кінця менструального циклу або, навпаки, в першій його третини (тоді як повинна бути точно посередині). В Інтернеті часто зустрічаються розповіді жінок, які стверджують, що завагітніли в абсолютно безпечні в плані ймовірного зачаття дні. Так що, калькулятор овуляції онлайн, як самостійний засіб контрацепції розглядати не варто. Він стане в нагоді в якості додаткового засобу для деяких категорій жінок.

Як відомо, на сьогоднішній день самим дієвим, ефективним засобом контрацепції є комбіновані гормональні таблетки і спіраль «Мірена». Але, у гормональних контрацептивів, на жаль, дуже багато протипоказань і побічних дій. Та й не всім здоровим жінкам їх рекомендують приймати... Наприклад, якщо дама має лише одного здорового статевого партнера, але статеве життя не регулярна - 1-2 рази на місяць, а то і рідше, то можна скористатися більш безпечними методами - сперміцидами, а в небезпечні дні в якості доповнення - ще й презервативами. Небезпечні дні можна визначити, провівши деякі підрахунки. Необхідно знати тривалість свого менструального циклу. Причому, якщо він нерегулярний, то необхідно перш обчислити середнє значення, взявши за основу останні 6-12 місяців. Далі обчислюємо точно серединку циклу. Таким чином ми отримуємо приблизний день овуляції. Додаємо тиждень до і тиждень після - так зване небезпечний час. Таким чином, половина місяця для жінки «небезпечна», а половина щодо «безпечна». Якщо не хочете вважати на папірці і більше довіряєте програмним підрахунками, до ваших послуг наш калькулятор овуляції - розрахувати сприятливі і несприятливі дні для зачаття ви можете прямо зараз, ввівши деякі дані.

Тепер про більш приємне - про планування вагітності за допомогою онлайн календарика. Тут помилки вже не так страшні, навіть, якщо вони трапляться. За допомогою представленої на цій сторінці програми, ви зможете вирахувати дні найбільш ймовірні для настання вагітності. Цих днів виявляється аж 9, а то й більше! Але при частих статевих актах кількість життєздатних сперматозоїдів стає менше, значить і шанси на зачаття менше. Краще поберегти сили. А тому, не тільки використовуємо калькулятор овуляції онлайн, але і практикуємо старий добрий спосіб - вимірювання базальної температури. Якщо ж дозволяють матеріальні можливості - купуємо тести для визначення овуляції. Про настання овуляції говорить підвищена (вище 37 градусів) базальна температура (з урахуванням можливих факторів, крім вагітності, які могли дати таку реакцію) і позитивний тест на овуляцію. Також можна підтвердити вихід яйцеклітини з яєчника на ультразвуковому дослідженні. Існують і суб'єктивні ознаки, як то посилення статевого потягу, болі внизу живота або з боку задіяних у процесі яєчника і маткової труби, поява прозорих, досить рясних виділень із піхви.

Якщо у вас присутня тільки частина доказів овуляції, а зачаття не відбулося - не турбуйтеся. За статистикою, завагітніти в перші 1-3 місяці спроб виходить у зовсім невеликої кількості пар. А лікарі так взагалі кажуть, що турбуватися потрібно починати, якщо вагітність не настає протягом більше 10-12 місяців статевого життя без контрацепції. Справа в тому, що той самий сприятливий день трапляється не кожен менструальний цикл - так що, калькулятор овуляції розрахувати це тільки півсправи. Психологи рекомендують для досягнення швидкого результату просто розслабитися і перестати що-то вважати-вираховувати, займатися любов'ю в певних позах і по годинах і т. д. Стрес надто негативно позначається на нашому організмі. Так що, якщо ви поспішаєте стати батьками, просто поїдьте у відпустку і насолоджуватися товариством один одного! А роздрукований калькулятор овуляції і зачаття потім стане для вас одним з приємних нагадувань, пов'язаних з періодом планування малюка.

КАЛЬКУЛЯТОР ОВУЛЯЦІЇ І ЗАЧАТТЯ дозволяє розрахувати онлайн дні овуляції найбільш сприятливі для настання вагітності:Вкажіть перший день останньої менструації:

Кількість: Місяць: Рік:

Тривалість менструального циклу: днів


Скільки розраховувати: циклів

Калькулятор овуляції і зачаття:

Калькулятор зачаття розрахувати


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua