← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Калькулятор зачаття

Кілька способів застосування калькулятора зачаття

калькулятор зачаттяКалькулятор зачаття - це нескладна програма, яка стане в нагоді всім без винятку жінкам: зовсім молодим дівчатам з поки не сталому менструальним циклом, тим хто планує або, навпаки, хоче уникнути настання вагітності, а також майбутнім мамам. Розглянемо докладніше ситуації, в яких як не можна до речі калькулятор зачаття розрахувати.

Спостереження за менструальним циклом. Гінекологи не втомлюються повторювати про те, що кожна жінка повинна вести календар і безпомилково в ньому відзначати дати менструації. По-перше, це потрібно для того, щоб вчасно помітити які-небудь відхилення в репродуктивне здоров'я (скорочення або навпаки подовження циклу ні про що хороше не говорить). По-друге, вчасно зрозуміти, що можливо настала вагітність. Це важливо і для тих, хто прагне стати батьками і для їх «протилежностей».

Калькулятор зачаття дитини допомагає обчислити овуляцію, якщо ввести правильну середню тривалість свого циклу і перший день останньої менструації. Крім овуляції програмка підказує які дні також є потенційно сприятливими для настання зачаття. Саме тоді потрібно особливо «постаратися». Тим же, хто поки що не хоче мати дітей, у зазначені оранжевим і зеленим кольорами дні краще обійтися без статевих контактів. Хоча, зовсім не факт, що це допоможе уникнути вагітності. Календарний метод оберігання від вагітності вже давно названо низько ефективним. Так що, краще використовувати калькулятор зачаття онлайн в менш відповідальних, якщо можна так висловитися, цілях і спільно з іншими засобами.

Більш достовірно можна визначити овуляцію, використовуючи відразу 2 способи: наприклад, календарний метод вимірювання базальної температури. А ще простіше і надійніше - тести на овуляцію. У дні, які наш калькулятор зачаття дитини виділив зеленим і помаранчевими кольорами слід зробити тести. Але перш уважно ознайомтеся з інструкцією. Вона схожа з звичними тестами на вагітність, але все ж є деяка різниця. Як, наприклад, тести на овуляцію в найбільш ймовірне для зачаття час, краще робити 2 рази на добу - вранці і ввечері, щоб не упустити потрібний момент.

Ще калькулятор днів зачаття послужить хорошу службу для майбутніх мам, які хочуть дізнатися найбільш точну дату пологів. Вагітність триває 280 днів. Так що, можна сміливо додавати до дня, виділеного помаранчевим кольором, 280 і отримаєте приблизну дату пологів. Чому приблизну? Справа в тому, що тривалість виношування дитини залежить від безлічі факторів. Наприклад, жінка може народити раніше строку з-за особливостей шийки матки, або навколоплідні води можуть відійти передчасно. Також лікарі можуть за медичними показаннями викликати пологи трохи раніше. Ситуації різні бувають.

Знаючи день зачаття, можна поставити собі і точний термін вагітності. Він буде приблизно на 2 тижні меншим, ніж лікарі поставлять. Справа в тому, що гінекологи вираховують акушерський термін вагітності, а для цього калькулятор зачаття онлайн не потрібен. Необхідно лише знати перший день останньої менструації, він і стає першим днем акушерського терміну вагітності. Але іноді потрібно досить точно знати термін вагітності, наприклад, коли лікар починає підозрювати переношену вагітність, або якщо на ранньому терміні матка дуже велика за розміром або навпаки маленька. Загалом, щоб виявити можливу патологію, потрібно знати приблизний день зачаття. Але хто за цим слідкує? Ось і залишається тільки калькулятор зачаття розрахувати.

Навіть тим, хто сильно не переймається питаннями - як швидше завагітніти, але вже планує в найближчому часі батьківство, також стане в нагоді наш календарик. Справа в тому, що організм малюка, точніше всі його органи формуються у перші дні і тижні після імплантації яйцеклітини в стінку матки. І саме на цьому терміні, поки немає плаценти, малюк найбільш схильний до будь-яких негативних впливів. Куріння, вживання алкогольних напоїв, деяких лікарських засобів і інше може привести до викидня або серйозних патологій розвитку плоду. А калькулятор днів зачаття наочно покаже вам приблизно з якого часу треба братися за розум» (якщо раніше цього не зробили) і нагадає про затримку менструації.

КАЛЬКУЛЯТОР ЗАЧАТТЯ дозволяє розрахувати онлайн діапазон кращих днів для зачаття дитини:Вкажіть перший день останньої менструації:

Кількість: Місяць: Рік:

Тривалість менструального циклу: днів


Скільки розраховувати: циклів

Калькулятор овуляції і зачаття:

Калькулятор овуляції і зачаття


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua