← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Користь п'явок

версія для друку

6 питань про користь п'явокГирудину - ферменту медичної п'явки - приписують незвичайні цілющі властивості. А гірудотерапії - здатність виліковувати від багатьох проблем, перед якими сучасна медицина безсила.

Якщо познайомитися ближче з цими тваринами-цілителями, свої попередження легко подолати, стверджують ті, хто зважився спробувати гірудотерапію на собі. Не секрет, що у багатьох з нас п'явка ( як те, що пов'язане з кров'ю, ранами ) викликає швидше неприємні емоції.

Зате перелік захворювань, при яких гірудотерапія дає позитивний результат, просто величезний. Для всіх лікування підходить? Як воно працює? Чи є протипоказання?

1.чому п'явок ставлять на певні точки?

Біологічно активні точки нашого організму ефективно реагують на будь-точкове вплив. Існують різні методики застосування п'явок: зональна, на проекції органів і за китайським рецептурам, тобто на акупунктурні точки. У стародавніх китайських трактатах є згадки про використання п'явок замість класичних голок, для того щоб отримати терапевтичний ефект як при акупунктурі або навіть краще.

Гірудотерапію використовують в клініках Тайваню, Таїланду, Китаю. У Росії це також давня традиція, у нас культивують медичних п'явок приблизно з XVII століття. Прийоми гірудотерапії широко застосовували земські лікарі, ставлячи п'явок на проекції органів або зонально - по ходу нервів, м'язів, суглобів.

2.Пиявкам приписують славу кошти-панацеї проти безпліддя. Якщо це так, то чому вони не використовуються з цією метою в офіційній медицині?

Гірудотерапія визнана нашою офіційною медициною: приблизно з 40-х років існує відповідна інструкція Моз, а також медичні заклади, які готують фахівців цього напрямку. Але справа в тому, що і надмірні очікування, віра в панацею, і, навпаки, елемент недовіри щодо гірудотерапії походять з недостатнього розуміння того, як вона працює.

Ми звикли лікувати ( і лікуватися ) медикаментозними методами, за допомогою таблеток. А п'явка включає механізм самозцілення. У відповідь на впорскування унікальної комбінації речовин в організмі активізуються ферментні реакції, і іноді цього невеликого біохімічного зсуву достатньо, щоб запустити процеси саморегуляції. А потенціал саморегуляції у людського організму просто величезний! І іноді відбувається свого роду чудо - наприклад, зцілення від безпліддя.

3.існують протипоказання до використання п'явок або алергія на них?

Дійсно, гірудотерапія підходить не всім. Для початку потрібно біохімічний аналіз крові - за нього фахівець може визначити, чи потрібні в даному випадку п'явки. Формальні протипокази: анемія, гіпотонія і, звичайно, гемофілія, оскільки процедура лікування пов'язана з крововтратою.

Алергія на п'явок, безумовно, існує, особливо на східну різновид, у якої дуже висока концентрація ферменту. З іншого боку, п'явки використовуються для лікування алергії на інші речовини. Вагітність формально теж є протипоказанням, але іноді гірудотерапія дає прекрасний ефект при невиношуванні ( тільки терапію треба починати ще до вагітності і продовжувати під час неї ).

4.Есть ідея, що п'явка сама знаходить хворе місце. Яка при цьому роль гірудотерапевта? І чи можливо використання п'явок самостійно, як домашнє засіб?

Щоб терапія справила потрібний ефект, потрібен кваліфікований спеціаліст. По-перше, п'явку можна ставити не на кожне місце - не менше 1-1,5 см від кровоносних судин. Всупереч поширеній думці, вона не смокче кров, а в лімфу, забарвлену капілярною кров'ю.

По-друге, лише фахівець може прийняти рішення, на які зони, як часто і скільки п'явок потрібно поставити. Тому вони не рекомендуються як домашнє засіб. Деякі, скажімо гіпертоніки, іноді самі використовують п'явок для поліпшення самопочуття, але для цього потрібно як мінімум досвід і знання схем.

5.Существует думка, що п'явки можуть використовуватися і в косметичних цілях: для омолодження, проти целюліту, для поліпшення стану шкіри. Чи це Так?

Так, це правда. Існує навіть ціла галузь косметології - гирудопластика. П'явки сприяють розсмоктуванню швів, рубців, келоидов. Їх можна використовувати і з метою ліфтингу - підтяжки шкіри. Обмін речовин у тканинах істотно поліпшується, а це позначається і на тонусі шкіри, і на кольорі особи.

Однак, перш ніж приступити до гірудотерапії з косметичними цілями, потрібно пройти загальнотерапевтичний курс: якщо є проблеми з травленням або ендокринною системою, то косметичний ефект буде нестійким.

6.Не можуть п'явки стати переносниками захворювань, таких, як ВІЛ або гепатит?

Це абсолютно виключено: всі медичні п'явки одноразові. Після використання їх відразу ж утилізують.

лікування целюліту п'явками

.

на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua