← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Морська косметологія

версія для друку

Морське менюВиявляється, для того щоб схуднути, не потрібно сідати на дієти. Навпаки, потрібно багато харчуватися - з допомогою кремів, лосьйонів і інших косметичних препаратів, зроблених на основі морських продуктів. «Морське меню» здатне змінити тіло в мінімальні терміни. Причому, змінити його, не завдаючи ніякої шкоди організму. Звичайно, всі чули про SPA, таласо-, альго - та бальнеотерапію. Було б нудно в черговий розповідати про магічні водні процедури. Тому ми пояснимо, яким чином морська косметологія допомагає позбутися від косметичних дефектів і придбати те, чого ми так прагнемо.


Їсти подано!

Морська косметологія - це підрозділ косметології, в якому використовуються морська вода, водорості морського походження. У ній є кілька великих розділів: таласотерапія ( лікування та відходи морською водою ), альготерапия ( відходи на основі водоростей ), фанготерапія ( грязелікування і грязеоздоровление ) і бальнеотерапія ( ванни з морською водою і водоростями ). Однак коли мова йде про морський косметології, фахівці мають на увазі в першу чергу водорості і морську воду. Морська вода цікава своїм складом: у ній міститься близько 120 видів мікро - і макроелементів.

Мікроелементи - це речовини, які потрібні людині в кількості більше 10 мг на добу ( кальцій, калій і магній - основні внутрішньоклітинні елементи ). Мікроелементи - це речовини, які містяться в організмі в слідових кількостях. Деякі з мікроелементів вважаються отрутами: наприклад, миш'як і свинець. Однак у невеликих кількостях вони необхідні людині для того, щоб нормально протікали всі біохімічні реакції, так як мікроелементи є каталізаторами цих реакцій. Їх недолік може привести до безлічі захворювань. При стресових ситуаціях, у яких живе цілий рік середньостатистичний городянин, макро - і мікроелементів організму потрібно більше норми.

Отримати їх досить складно: наш організм не виробляє їх, а добуває з їжею. Але наше харчування залишає бажати кращого: фастфуди, дієти, якість самої їжі. Стреси провокують збільшення втрат цих речовин. Наприклад, відомо, що «хворобу начальників» - нестача магнію в організмі: магній втрачається при великому психологічному напруженні. Адже цей елемент регулює роботу нервової системи: сімдесят відсотків магнію «зберігається» в мозку. При його дефіциті порушується апетит, сон, накопичується втома, підвищується сприйнятливість до стресів. Отримати з їжею в потрібній кількості магній вкрай складно, хіба що з вітамінними комплексами.

Але вітамінно-мінеральні комплекси мають один великий мінус: вони, штучно синтезовані в лабораторіях, буквально нав'язуються організму, тобто організм при їх вживанні змушений брати магнію не стільки, скільки йому потрібно, а те, що йому запропонували і він зміг засвоїти. Морська косметологія пропонує отримати всі необхідні речовини іншим способом - через шкіру. При цьому організм отримує корисні інгредієнти в біодоступність формі, тобто візьме рівно стільки, скільки йому потрібно. Таким чином, морську косметологію можна назвати альтернативним харчуванням.

Морська косметологія дозволяє досягти чудових результатів без всяких дієт. При цьому не потрібно плутати втрату ваги, зменшення обсягів. По-хорошому, не важливо, скільки кілограмів втратив людина після процедури, важливо - який обсяг він втратив. Іноді при морських процедурах можна втратити кілька розмірів в одязі, але при цьому набрати кілограм-півтора.

При дотриманні строгої дієти разом з жиром втрачаються корисні речовини. Дієта може призводити до стрімкого схуднення; але, згідно з рекомендацією ВООЗ, можна втрачати не більше трьох кілограмів на місяць, інакше почнуть відбуватися незворотні процеси зміни внутрішніх органів - опущення нирок, циррозирование печінки і так далі.

Людина хоче втратити жир, але при жорстких дієтах в першу чергу тане як раз не жир, а починається втрата рідини і корисних речовин. Жирова тканина легка, вона не дає великої втрати ваги, яка в основному йде за рахунок структурних елементів - кальцію, магнію і так далі. У здорової людини лише солей кальцію і тільки в кістковій тканині до півтора кілограмів. А адже є ще кальцій в м'язах, зв'язках, судинах. Втративши пару кілограмів корисних речовин, зв'язки стають в'ялими, розтягуються, атрофуються. Звідси - опущення нирок, проблеми з серцем. При таласотерапії подібного не відбувається.

Морська косметологія - це харчування, насичення організму корисними речовинами. Завдяки цьому насиченню нормалізуються і прискорюються процеси. І якщо, наприклад, людина страждає остеопорозом, йому не вистачає кальцію, то після процедури з морськими речовинами його вага може збільшитися за рахунок ущільнення і відновлення кісток, а обсяг помітно зменшиться. Організм отримує з моря і водоростей все, що йому потрібно; відповідно відновлюється обмін речовин, нормалізується гормональний фон. Обсяг зменшується, оскільки здоровому організму зайвого жиру не потрібно, але при цьому шкіра, м'язи, зв'язки, кістки отримують те, чого їм не вистачає в потрібній кількості. Ось чому ефект морський косметології вимірюється не вагами, а сантиметровою стрічкою.на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua