← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Перші зуби

версія для друку

Перші зуби і догляд за нимиперші зуби, прорізування зубів, ознаки прорізування перших зубів28.Появление перших зубів у більшості грудних дітей відбувається між 6-м і 9-м місяцем життя. Не повинно, однак, викликати тривогу ні раніше, ні пізніше прорізування зубів. Ознаки прорізування перших зубів

Перший зуб, прорезавшийся у вашого малюка, це завжди хвилююча і дивовижна подія хоча часто цьому передує підвищена плаксивість, рясне виділення слини, невелике підвищення температури тіла. Малюкові боляче, тому він постійно щось гризе.

Дитина намагається погризти все, що попадеться - мамин палець, свою ручку, соску, чашку, ложку. У більшості дітей за кілька тижнів до цього моменту посилюється слиновиділення, вони тягнуть в рот тверді предмети, стають неспокійними, у них розпухають десни. Деякі діти прокидаються з плачем вночі, гірше смокчуть груди.29.Есть діти, у яких прорізування зубів не супроводжується ні одним з перерахованих вище ознак.

Зуби з'являються парами з інтервалом в 1-2 місяці в такій послідовності: 2 нижніх центральних різця, 2 верхніх центральних різця, 2 бічних різця спершу знизу та зверху. До року дитина вже має 6-8 зубів.

Після цього зазвичай настає перерва в кілька місяців, після закінчення якого за короткий час з'являються 2 корінних зуба спочатку знизу, а потім зверху. Їх прорізування доставляє вже більше клопоту: у дитини погіршується загальне самопочуття, зменшується апетит, він прокидається з криком вночі.

Іноді прорізування зубів у дітей супроводжується підвищенням температури тіла. Але не варто, однак, пояснювати підвищення температури тіла саме фактом появи зубів, так як у здорового малюка температура ніколи не буде вище норми. Через кілька місяців після перших корінних, зазвичай у другій половині другого року життя, з'являються ікла, а на початку третього року - другі корінні зуби.30.Нерегулярное, з великими перервами і не парами поява зубів може бути одним з ознак рахіту.

У період прорізування зубів у дітей, тобто в 6 місяців, не варто давати дитині пустушку: смоктання її може стати причиною неправильного прикусу. Краще віддати перевагу гумової іграшки, яку малюк буде гризти розпухлими яснами, що доставить йому задоволення. У три роки дитина, як правило, вже має всі молочні зуби ( 20 ). Постійні зуби, які з'являються на 6-му році життя, закладаються в яснах ще в грудному періоді.31.Дайте вашому малюку спеціальне гумове колечко ( він продається в аптеці ) або хлібну скоринку.

Будьте обережні! Поки дитина що-небудь тримає в роті, ви повинні обов'язково знаходитись поруч, бути напоготові, якщо він поперхнется.

Якщо малюк не заспокоюється, не може заснути придбайте в аптеці спеціальну настоянку для змазування ясен, під якою ріжеться зубик. Біль затихне і малюк ( а разом з ним і ви! ) зможете відпочити. Більш пізні зуби прорізуються вже без болю.32.Немного жорсткої їжі при прорізалися зубах буде сприяти їх зміцненню.

Тренувати зуби потрібно обов'язково, тому в їжу вводяться тверді продукти. Шматочок вареної моркви ( сирий легше вдавитися! ) або очищеного яблука може стати першим тренувальним матеріалом для зубів вашого малюка.33.Чтобы не пошкодити ясна і слабенькі ростуть зубки, не варто засовувати ложку в рот дитині, потрібно, щоб він знімав їжу з краю ложки губами.

Навіть такому маляті вже може загрожувати карієс, причиною якого буває неправильне харчування і тривале смоктання підсолоджених або містять натуральні вуглеводи рідин. Тому закінчувати прийом їжі краще всього твердими овочами і фруктами, а після їжі - споліскувати рот водою.34.Вечером, після прийому їжі, потрібно чистити зубки.

Дитині ще рано користуватися щіткою, корисніше просто прополоскати рот водою, можна трошки протерти зубки м'якою стерильною марлею. Чистити зуби щіткою і користуватися дитячою зубною пастою дитина обов'язково навчитися сам приблизно у віці двох років. У цей час діти з захопленням наслідують дорослим.

Як тільки дитина проявить інтерес до зубної щітки, побачивши, як чистять зуби мама і тато, - купіть дитячу зубну щітку. Кілька ненав'язливих уроків, і тоді ви допоможете йому навчитися правильно чистити зуби, і далі дитина буде робити це сам.

Потрібно знати, що головна мета чищення зубів - видалення залишків їжі з їх поверхні. Чистити зуби треба після кожної їжі, 3 рази в день. Особливо важливо чистити зуби після вечері, адже попереду - ціла ніч до ранку, а слина в цей час утворюється в дуже невеликій кількості.35ОС трьох років ваш малюк буде вже регулярно, два рази на рік, відвідувати зубного лікаря.

Встановлено, що зуби починають руйнуватися з трьох років. Краще, якщо навіть маленькі дірочки будуть запломбовані на самому початку руйнування. Привчайте дитину не боятися зубного лікаря. Приблизно в шестирічному віці молочні зубки вже починають випадати і протягом декількох років змінюються на постійні.

Молочні та постійні зуби швидше вражаються карієсом, якщо в проміжках між ними затримується цукор, який перетворюється в молочну кислоту, що роз'їдає зубну емаль. Тому краще обмежити кількість солодощів, привчити дитину вже з двох років полоскати зуби після їжі.на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua