← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Лікнеп

Підбір матеріалів
Ігор добринін

Справжній фанат бодібілдингу. У свої 45 року тренується 4 рази в тиждень. Вважає здоровий спосіб життя запорукою успіху, здоров'я й довголіття. Фахівець з оздоровчим системам і спортивного харчування.

Жир. "Зайву вагу". ІМТ.

Питання з поняттями вимагає освітлення, тому що неправильні поняття формують помилкові цілі. Пояснюємо. Коли ми вимовляємо фразу "скинути вагу" ми навіть не замислюємося, що ми маємо на увазі.

детальніше


 

Жир черевної. "Галіфе". Тип "груша".

Людство товстішає - факт. Однак чи означає це, що повнота небезпечна для здоров'я? «Надлишки» шкідливі або це психологічна проблема більшості жінок?

детальніше


 

Метаболізм. Основний обмін. Калорійна лічилка.

Основний обмін - це мінімальний витрата енергії, необхідний для підтримки життя організму в стані повного спокою...

детальніше


 

Вплив їжі на метаболизм.СДД.

Тривалість і інтенсивність підвищення енергетичного обміну можуть значно коливатися в залежності від індивідуальних особливостей організму, а також від кількості і якості їжі, що приймається.

детальніше


 

Що важливо знати котрі худнуть.

Калорійність продуктів визначає їх хімічний склад. У жирах міститься найбільша кількість енергії - близько 9 ккал на 1 грам. 1 г вуглеводів або білка містить близько 4 ккал.

детальніше


 

Метаболічний синдром. Причини. Методи боротьби.

Всесвітня організація охорони здоров'я ( ВООЗ ) визнала глобальною епідемією ожиріння і взяла його під свій контроль. Експерти ВООЗ прогнозують, що до 2025 року число страждаючих цією недугою досягне 300 мільйонів чоловік.

детальніше


 

Накопичення і боротьба з жиром

Жири... Що це таке? Звідки вони беруться? Чому відкладається під шкірою? І взагалі, навіщо вони потрібні? А може, їх і не варто їсти? Звучить резонно, адже від жирів у нас стільки проблем з фігурою!

детальніше


 

Фітнес та дієта

"Я так мало їм і все одно гладшаю!" такий крик напевно вже рвався з вашої душі. А між тим, ніякої особливої загадки тут немає. Гірка правда полягає в тому, що при нашому способі життя ми просто зобов'язані бути товстими.

детальніше


 

Вуглеводи. Небезпека надлишку та нестачі.

Хронічний дефіцит вуглеводів призводить до виснаження запасів глікогену в печінці і відкладенню жиру в її клітинах. Це може викликати так зване жирове переродження печінки та порушення її функцій.

детальніше


 

Цукру і замінники: вся правда

Досі багато дієтологів продовжують сіяти паніку і звинувачувати цукор у всіх смертних гріхах, тобто хворобах людських - починаючи від неврозів у дітей до раку у дорослих. Невже, все і справді так жахливо?

детальніше


 

Жири : хороші, корисні, шкідливі

Всі природні жири і масла - це суміші насичених, моно - і поліненасичених жирів. В будь-якому «корисному» жирі міститься невелика кількість шкідливих жирів, в будь-якому «шкідливому» - корисних.

детальніше


 

Клітковина: види, джерела, значення

Клітковина - найгрубіша частина рослини. Це плетиво рослинних волокон, з яких складаються листя капусти, шкірка бобових, фруктів, овочів, а також насіння.

детальніше


 
12 3 4 5
  


на головну наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua