← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Диня

версія для друку

Диня: корисні властивості, сорти динідиняДИНЯ-цікавий плід, і не тільки з-за своїх розмірів.

Дині мають ботанічний позначення cucumis melo, у той час як кавуни позначаються citrullus lanatus, і утворюють власну групу серед гарбузових, причому гарбузове відносяться до огірковим. Але це ботанічний відмінність не грає ніякої ролі для споживача. Загальним для всіх динь є те, що вони соковиті і дуже солодкі. Нижче будуть коротко представлені різні сорти динь з їх характеристиками.Мускусна диня

ДИНІ мускатні походять з Північної Африки та середземноморських країн. Після динь "шаранта" вони найменші з усіх динь, круглі і сплющені, з яскраво вираженими жилками і глибокими поздовжніми борозенками. Шкірка соскоподібного, потовщена, за кольором буває білою, жовтою, зеленою, синювато-сіруватою. М'якоть плоду ніжно-жовта, оранжева або червона, солодка і ароматна.

Ці дині щодо низькокалорійні ( 31 ккал ) і багаті вітаміном С. Крім того, вони містять вітамін А, калій і марганець. Перед вживанням дині краще охолоджувати. З-за великого вмісту води вони добре втамовують спрагу. Якщо є дині в сирому вигляді, то їх потрібно розрізати на дві частини, видалити ножем або ложкою насіння, потім нарізати на сегменти і очистити їх. Диню можна подати як закуску з шинкою або у фруктових салатах. Все більше дині переробляють промисловим способом в соки, десерти і фруктове морозиво.Диня "ожен"

Диня "ожен" відбувається з Ізраїлю, де була виведена з сітчастої і мускусної дині. Диня "ожен" трохи більше мускусної дині, вона кругла, злегка плеската або овальна. Шкірка жовта, жовто-зелена або зеленувата, з поздовжніми насічками, має найчастіше смуги або плями. М'якоть плоду солодка, ароматна, зеленого кольору. Ці дині порівняно малокалорійні ( 31 ккал ) і багаті вітаміном С. Крім того, в них міститься також вітамін А, калій і марганець.Диня "шаранта"

Ця диня походить з Франції, але сьогодні вирощується в багатьох тропічних регіонах. Дині "шаранта" найменші з усіх динь, але вважаються найсмачнішими. У неї подібні якості з мускусної динею. Форма цих динь кругла і при цьому сплюснутий. Шкірка соскоподібного, з гладкими поздовжніми борозенками. За кольором, вона буває жовто-біла, зелено-синя з невеликою кількістю більш темних поздовжніх смуг. М'якоть плоду помаранчева. Смак м'якоті плоду солодкий і ароматний. Ці дині порівняно малокалорійні ( 31 ккал ) і багаті вітаміном С. Крім того, вони містять вітамін А, калій і марганець.Медова диня

Медові дині ростуть переважно в Марокко і в середземноморських країнах. Вони відносяться до так званих гладким диням. Їх форма видовжена, від округлої до овальної. У неї немає борозенок. За кольором медові дині бувають від охри до зеленуватого. М'якоть плоду - жовто-біла, зелена або жовто-червона. Медові дині дуже ароматні і солодкі. Ці дині порівняно малокалорійні ( 31 ккал ) і багаті вітаміном С. Крім того, в них міститься вітамін А, калій і марганець.Диня "наші"

Диня "наші" походять з Південно-Східної Азії. Вони круглі або грушоподібні. Їстівна шкірка і тонка, жовта або зелена. М'якоть плоду світла, тверда і соковита, терпко-солодкий та ароматний. Дині "наші" порівняно бідні вітамінами і мінеральними речовинами. У всякому разі - це ідеальний фрукт для схуднення. Вони мають сечогінну дію і знижують кров'яний тиск.

Дині "наші" гарні в сирому вигляді. Для цього плоди потрібно розрізати вздовж, видалити насінну коробку, нарізати скибочками і скропити лимонним соком, щоб вони, окислюючись, не змінювали колір. "Наші" можна подавати як гарнір до м'ясних страв. Для цього потрібно злегка підсмажити з цибулею, посолити і приправити зеленим перцем.на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua