← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Блокатор калорій Фаза 2

версія для друку

Блокатор калорій?

Блокатор калорійНе проходить ні одного сезону без появи нового революційного засобу в боротьбі із зайвою вагою. Сьогодні активно рекламується «Блокатор калорій Фаза-2 ». Назва якого навіює спогади про інших диво - засоби , таких як блокатори жиру «хітозан» і ксенікал. Аналогія насправді доречна, особливо з ксеникалом. Але про все по порядку.

"Про продукт

Унікальність "Фази-2" полягає в тому, що вона підходить як тим, хто вже сидить на дієті і періодично випадково або свідомо порушує її. Так і тим, у кого немає сили волі постійно стежити за харчуванням. Принцип дії "Фази-2" простий - препарат блокує більшу частину калорій, які надходять в наш організм від складних вуглеводів. А це - третина добового раціону більшості з нас! Адже мова йде про хліб і булочки, смаженої і вареної картоплі, каші, макарони і вермішелі, обходитися без яких болісно важко. Та тепер, на щастя, і не дуже потрібно! «Фаза 2», дійсно, дає унікальну можливість знижувати свою вагу, не обмежуючи себе і навіть не змінюючи звичного раціону харчування. І не бійтеся "захимичить" свій організм. Це препарат виключно рослинного походження, заснований на екстракті стулок плодів квасолі (Phaseolus Vulgaris). Він володіє рідкісною здатністю блокувати дію найважливішого травного ферменту альфа-амілаза, що відповідає в шлунку людини за розщеплення складних вуглеводів на прості цукру. Всмоктуючись в кров в тонкому кишечнику, ці цукру і несуть нам надлишок калорій. Так от, «Фаза 2» дозволяє заблокувати до 75% таких калорій! Феноменальний, але науково цілком нормальний ефект. Адже складні вуглеводи в нерозщепленому стані організмом не засвоюються. А, значить, до великої радості всіх бажаючих схуднути, вони в цілості й схоронності покидають людини природним шляхом. Тобто, оберігають нас від значної частини калорій. Ось, власне, і весь секрет корекції ваги по-новому."

З анотації

Коментарі

Отже, блокатор калорій насправді блокує не калорії, а фермент амілазу, який розщеплює складні вуглеводи. І тут правомірне питання: А чим завинили складні вуглеводи? Адже всім відомо, що основною причиною зайвої ваги є прості вуглеводи і надлишок жирів. Саме їх і треба обмежувати! А в даному випадку обмеження калорійності припадає на корисні вуглеводи. І так необразливо їх «блокування»?

Опис

БІОЛОГІЧНО АКТИВНА ДОБАВКА ДО ЇЖІ

Склад.

Активні компоненти: Фаза2/Phase2® (інгібітор α-амілази фазеламин) 250мг;

Допоміжні компоненти: фибрегам (розчинні харчові волокна) 190 мг.

Блокатор калорій Фаза2/Phase2®- рослинний інгібітор (блокатор) α-амілази - травного ферменту, який відповідає в організмі людини за засвоєння складних вуглеводів з їжі.

Блокатор калорій Фаза2/Phase2® рекомендується як джерело інгібітора α-амілази - фазеламина, який дозволяє заблокувати споживання організмом калорій від складних вуглеводів.

Це допомагає:

- зменшити калорійність їжі, і, таким чином, скоротити добове споживання калорій;
- полегшити дотримання дієти для зменшення маси тіла за рахунок розширення набору вживаних продуктів;
- сприяє зниженню ваги тіла без зміни раціону харчування.

 

Що таке α-амілаза?

Фаза2/Phase2® є екстракт білої квасолі (Phaseolus Vulgaris), який володіє унікальною здатністю блокувати дію травного ферменту α-амілази. α-амілаза відповідає в організмі людини за розщеплення складних вуглеводів (крохмалю) з їжі на прості цукри, які потім всмоктуються в кров у тонкому кишечнику. Зауважимо, складні вуглеводи, не розщеплені α-амилазой, не можуть бути засвоєні організмом. Блокування цього травного ферменту запобігає перетравлення складних вуглеводів, і вони проходять через шлунково-кишковий тракт без перетравлення. А значить, організм не отримає тих калорій, що «закладені» в цих складних вуглеводах. А їх не мало! Більшість нормально харчуються людей отримують близько 25-35% добового споживання калорій саме від складних вуглеводів. За даними досліджень, Фаза2/Phase2® дозволяє заблокувати до 75% одержуваних від складних вуглеводів калорій. В результаті, зменшується кількість щоденно отримує від їжі калорій, що сприяє зниженню ваги тіла."

"

З анотації

Коментарі

Принцип дії «Блокатора калорій фаза 2» схожий з дією іншого блокатора- "Орлістату" більш відомого, як «Ксенікал». Але ксенікал блокує фермент ліпазу, який розщеплює жири, в результаті чого вони ( жири ) виводяться з організму в перевареному вигляді. Але у ксеникала є побічні ефекти, такі як проноси, імперативні позиви на дефекацію, нетримання калу. І тому для зменшення небажаних явищ препарат використовується на тлі нізкожіровой дієти. А що ж «Блокатор калорій фаза 2»? Невже у нього немає побічної дії, або виробник про них мовчить?

"Дослідження

Що сказала FDA?

Управління з контролю за харчовими продуктами і лікарськими засобами США (Food and Drug Administration - FDA) забороняє давати вказівки на те, що який-небудь засіб впливає на втрату ваги до тих пір, поки не будуть проведені достатні клінічні випробування. У 2006 році Фаза2/Phase2® і препарати на її основі стала першою (!) біологічно активною добавкою, для якої дозволено заявляти ефект відносно зниження маси тіла.


Клінічні дослідження ефективності Фаза 2/Phase 2®

Незалежні дослідження ефективності та безпеки харчової добавки, що містить Фаза2/Phase2®, проводилося Науково-дослід-тельским інститутом по фармацевтичним розробок та обслуговування (Мілан, Італія). У дослідженні брали участь здорові добровольці, чоловіки і жінки у віці від 20 до 45 років, які мали надлишкову вагу тіла, що перевищує норму на 5-15 кг протягом 30 днів один раз в день перед їжею, багатою складними вуглеводами, вони брали 500 мг Фаза2/Phase2®. При цьому учасники дослідження зберігали свій звичайний режим харчування (тобто, не дотримувалися якої-небудь дієти і не обмежували себе в їжі). Результати дослідження показали, що такий прийом Фаза2/Phase2® (один раз в день по 500 мг Фаза2/Phase2® перед їжею) призводив до зниження ваги в середньому на 2,9 кг. Причому, втрата ваги відбувалася в основному за рахунок зниження жирової маси тіла (на 10,5%), без значних змін в безжирової (м'язової) компонент маси тіла.

Фаза2/Phase2® ефективно блокувала засвоєння калорій з складних вуглеводів, що сприяло легкому, коректному і збалансованому зниження ваги тіла з зменшенням товщини жирового прошарку і зменшенням об'єму талії і стегон.


Безпека застосування Блокатора калорій Фаза2/Phase2®

Безсумнівним плюсом препарату Блокатор калорій Фаза2/Phase2® є доведена безпека його застосування. Самими неприємними побічними ефектами Фаза2/Phase2®, зафіксованими в ході досліджень, були, що виникали у незначної кількості людей, здуття живота і газоутворення. Але і ці побічні ефекти зустрічалися рідко.

Протипоказання до застосування: індивідуальна непереносимість компонентів продукту, вагітність і годування груддю.

Не є ліками.Відпускається без рецепта лікаря.

Не містить генно-модифікованих компонентів."

З анотації

Коментарі

Травні ферменти, що секретуються на всьому протязі шлунково - кишкового тракту і розщеплюють їжу, щоб поживні речовини всмоктувалися в кров для подальшої участі в життєдіяльності організму. Існує три основних травних ферментів: амілаза, протеаза і ліпаза. Амілаза міститься в слині, кишкових соках та секрет підшлункової залози. α-Амілаза розщеплює полісахариди ( крохмаль, глікоген ) до декстринів, мальтоолигосахаридов, мальтози і незначної кількості глюкози. Блокування α-амілази викличе погіршення перевариваривания їжі і може призвести до серйозних проблем ( при неповному гідролізі їжі утворюються токсичні метаболіти ). Організм поглинає великі неперетравлені частинки, які називають макромолекулами, які можуть наносити серйозної шкоди здоров'ю. В результаті виникають харчові алергії, болі і слабкість імунної системи.

І, мабуть, самий неприємний момент це те, що "Блокатор калорій" не виробляє правильних харчових звичок, а навпаки, потурає безконтрольності у харчуванні, "виправляючи" положення за рахунок корисних вуглеводів і, можливо, нашого здоров'я.

До речі, "Блокатор калорій Фаза 2" подається як "подія сезону", претендуючи на революційність і новизну. Насправді, Бади з екстракту фосоли, блокуючі амілазу, давно відомі в індустрії спортивного харчування, але не отримали широкого розповсюдження через їх неефективність.на головну

Обговорити тему на форумі
наверх

БЛОКАТОР КАЛОРІЙ ФАЗА 2 - ВІДГУКИ:Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua