← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Молоко: властивості та види молока

версія для друку

Види і властивості молока

Корисні властивості молокаЯкщо ви вирішили взятися за здорове харчування і поповнити запаси кальцію в організмі за рахунок цільного молока, вас чекають сюрпризи. Молочні відділи супермаркетів зустрінуть вас новими видами молока. У чому різниця по живильній цінності, смаку та властивостей молока читайте нижче:

  • Ароматизоване молоко містить ті ж поживні речовини, що і звичайне. Однак у більшості сортів полуничного, шоколадного або ванільного молока вміст вуглеводів збільшено до 15 г на порцію - за рахунок цукру.

  • Козяче молоко за вмістом поживних елементів сильно скидається на коров'яче, за винятком двох нюансів, хорошого і поганого. У козячому молоці багато кальцію, зате з жирами перебір - до 10 г на склянку.

  • Пастеризоване коров'яче молоко заслуговує на звання самого здорового. За харчовою цінністю та смаковими якостями воно майже не поступається парного молока.

  • Рисове молоко містить вкрай мало білка, зате має приємний м'який смак. Жиру в ньому не більше, ніж у низкожирном коров'ячому. Добре підходить для приготування соусів.

  • Соєве молоко в залежності від бренду буває різним за смаком, але з консистенцією завжди більш густий, ніж коров'ячого. Як і соя, з якої вона виробляється, це молоко містить безліч соєвого білка і приблизно 4 г жиру на склянку.

  • Стерилізоване коров'яче молоко являє собою свого роду консервований продукт. Молоко приходить обробку високими температурами, які, зрозуміло, руйнують і вітаміни, і мінеральні сполуки. Корисного в такому молоці мало. Зате воно довго зберігається. Його можна використовувати для приготування молочних каш і супів.

  • Парне молоко багатьох відштовхує смаком, проте, це найкорисніший вид молока. У перші кілька годин після доїння фотографування по методу Кірліан виявляє навколо ємності з молоком яскраве світіння. Його називають «світлом життя». Якщо без містики, то парне молоко містить «живі» антитіла. Вони покликані допомогти теляті боротися з інфекціями. Антитіла вкрай корисні людині. Зокрема, у сільських жителів, регулярно п'ють парне молоко, ніколи не буває алергії.


на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua