← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Скільки потрібно калорій в день

Скільки калорій потрібно вживати

Скільки потрібно калорій вживати людині в день, щоб видужати, схуднутиСкільки калорій потрібно в день, щоб не захворіти і не померти з голоду? Це питання хвилює багато жінок, так або інакше що піклуються про своє здоров'я. У різній літературі не медичної спрямованості можна побачити цифру в 2000 ккал. Але вона занадто велика, причому не тільки для жінок з низькою фізичною активністю, але і з високою. Другим вистачає всього-на-всього 1500 ккал у добу - ось скільки калорій потрібно вживати, щоб не відчувати голоду і не повніти жінки, яка веде активний спосіб життя.

Ідеальна цифра для періоду дієти - це 1200 ккал, допускається зниження до 1000 ккал в добу, але не менш. При цьому велике значення має якість їжі. Звичайно, дуже просто розрахувати калорійність, якщо вживати тільки один продукт. Тому так і популярні різні гречані, грейпфрутовий, яблучні і подібні монодієти. Але організм потребує не тільки вуглеводи, але й білки, і жири. Тому більш 2-3 днів харчуватися одним тільки продуктом небезпечно. Так і втрата ваги, швидше за все, буде нетривалою. Щоб постійно не замислюватися про те скільки калорій потрібно, щоб схуднути, постарайтеся на тривалий час змінити свій раціон харчування, але тільки не на шкоду здоров'ю. Для цього буде достатньо прибрати зі свого столу деякі висококалорійні непотрібні продукти. Ми перелічимо деякі з них.

1. Вершкове масло. Воно додається російськими господинями в немаленьких кількостях в найрізноманітніші страви: каші, картопляне пюре. На вершковому маслі смажать яєчню. А чого тільки варті такі популярні серед населення смажені котлети по-київськи з шматком вершкового масла всередині! Замість вершкового масла використовуйте рослинне або оливкове в невеликих кількостях.

2. Майонез. Менш калорійний продукт, ніж вершкове масло, але також шкідливий для фігури. Не варто мазати на хліб майонез, регулярно їсти салати, заправлені майонезом - це дуже шкідливо для фігури.

3. Цукор. Він є вдома, мабуть, у кожного. І для багатьох додавання в чай або каву 4-5 чайних ложок цукру, або підсолоджування кисломолочних продуктів, каш - це норма. З такою кількістю вживаного цукру про стрункості можна забути. До речі, чимало цукру міститься в натуральних соках і лимонаді. Від них на час дієти краще повністю відмовитися.

4. Борошняні вироби, хлібобулочні. Від булочок, пиріжків, тортів і подібного краще повністю відмовитися на час схуднення. Після ввести в дуже обмеженій кількості в раціон. Замість хліба краще є хлібці. Калорійність 1 хлібці приблизно 13 ккал. Таким чином ви зможете легко контролювати скільки можна з'їсти.

5. Картопля. Овочі дуже корисні, але в картоплі міститься багато крохмалю, тому його краще на час прибрати зі свого раціону або хоча б скоротити його вживання.

6. Алкоголь. Мало того, що він дуже шкідливий для організму, так ще і дуже калорійний.

Все інше можна вживати в кількості приблизно 200 грамів на прийом їжі. Якщо будете їсти занадто мало, то незабаром неодмінно виникне вже інша проблема і питання - щоб поправитися скільки калорій потрібно отримувати в добу. Як ми вже говорили вище - для жінки з низькою фізичною активністю не менше 1200-1300 ккал в добу, з високою фізичною активністю - на 200-300 ккал більше. В цілому, скільки калорій потрібно людині для нормального існування - це показник дуже індивідуальний, залежить від безлічі факторів. Більш точно порахувати калорійність конкретно для вашого способу життя, статури зможе лікар-дієтолог.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua