← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Скільки потрібно пити води в день

Скільки потрібно пити води в добу

Скільки потрібно пити води в день, щоб схуднутиСкільки потрібно пити води в день - чи є якийсь мінімум, який вимагає організм? Якщо почитати медичні рекомендації, то там можна зустріти цифру 1,5 літра - це та мінімальна кількість рідини, яка щодня має надходити в організм. У цю кількість входить не тільки безпосередньо рідина у вигляді води, чаю та інших напоїв, але і та, що надходить в організм з продуктами. Так, чимало рідини містять овочі, фрукти, не варто забувати і про рідких стравах. Кількість необхідної рідини зростає в спеку та при активній фізичній роботі чи заняттях спортом. Часта спрага, яку важко вгамувати, може свідчити про цукровому діабеті. При часто виникає жадобі необхідно відвідати лікаря і здати аналіз крові на цукор.

Окремо варто сказати про режим пиття майбутніх мам і немовлят. Тривалий час був поширений міф про те, що вагітні жінки у третьому триместрі не повинні отримувати більше 0,8-1 л рідини в добу. Вважалося, що велика кількість рідини створює зайве навантаження на нирки, що призводить до набряків. Це не так, принаймні у здорових жінок. І недолік вологи набагато небезпечніше. Пити води потрібно в будь-який період вагітності стільки - скільки захочеться, без обмежень. Обмежити варто тільки сіль, яка сприяє затримці рідини в організмі. Набряки ж самі по собі, при нормальних аналізах, не страшні. Тільки перед відвідуванням жіночої консультації, за 0,5 доби до цього, постарайтеся не пити занадто багато рідини.

Що ж стосується зовсім маленьких діток, які харчуються виключно материнським молоком, не отримують прикорм, то вони в допаивании не потребують. Молоко - це для маленької дитини і вода, і питво. Але якщо дитина спробував воду, і вона йому сподобалася, то не буде погано, якщо він почне пити і її. Від цього апетит гірше не стане. Люблять груднички пити воду влітку.

Якими напоями втамовувати спрагу

Багато хто з нас воліють різні газовані напої - лимонади. Але мало хто припускає яка кількість калорій, цукру містять ці напої. І спрагу ними втамувати можна тільки на зовсім короткий термін. Що стосується калорійності, то, звичайно, є і напої, що містять замість цукру його замінники. Але це не набагато краще для організму. Часте, безконтрольне вживання замінників цукру може навіть провокувати онкологічні захворювання.

Інші вважають за краще пити мінеральну воду, вважаючи її корисною абсолютно для всіх. Купують зазвичай мінеральну воду що смачніше, більш солону, однак саме вона містить велику кількість мінеральних сполук, солей, які можуть призвести скоріше до негативних наслідків, якщо вживаються неправильно і не за медичними показаннями. Кількість її повинно бути строго обмежено, а вода повинна прийматися за графіком і з певною температурою. Пити без побоювань можна тільки столову воду (мінералізації менше 1 грама на літр).

Що стосується чаю, кави, то вони мають вживатися в обмеженій кількості, так як містять кофеїн. Цукру багато класти в них не можна, а тим, хто вважає скільки калорій потрібно в день, щоб схуднути, так взагалі краще відмовитися від цукру.

Краще всього пити просту воду, але, звісно ж, не з-під крана. Пийте кип'ячену воду або очищену, яка продається в пляшках різної ємності в магазинах. У цій води ще і прекрасні смакові якості.

П'ємо і худнемо

Вода - це не тільки необхідний нашому організму елемент, але і засіб для схуднення. Чиста вода чудово вбиває голод, сприяє гарній роботі травної системи, кишечника. Так скільки потрібно пити води в день, щоб схуднути швидко? Не менше 2 літрів в день. Причому повинен бути особливий режим. Випивати склянку води потрібно обов'язково з ранку до сніданку. Потім кожен раз до прийому їжі (приблизно по 200 грамів). Під час прийому їжі пити небажано. Щодо того скільки потрібно пити води на добу постійно ведуться суперечки. Але пити занадто багато, через силу не варто. Це не принесе користі і не сприяє стрункості.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua