← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Косоокість новонароджених

версія для друку

Чому дитина косить?дитина косить, косоокість новонародженихОчі новонародженого часом час від часу то роз'їжджаються в сторони, то сходяться на переніссі, причому по черзі. Такі явища, якщо вони виникають періодично і зберігаються недовго, в порядку речей - очні м'язи поки не дуже слухаються свого господаря. Очний «моторикою» малюкові належить оволодіти так само, як іншою мускулатурою. Але перш малюк вчиться чи не головному мистецтва - дивитися і бачити, а значить - керувати тонкими рухами очей, домагаючись абсолютної синхронності.

За тим, щоб обидва дитячі очка рухалися однаково, стежить система так званого заднього поздовжнього пучка. Під час не зовсім гладкою вагітності або пологів, що супроводжуються гіпоксією і травмою, у відповідних нервових центрах виникають мікроскопічні крововиливи. Тоді малюк з'являється на світ зі стійким косоокістю - розбіжним ( одне око «їде» до скроні ), сходяться ( спрямованим до носа ) або вертикальним ( око «заносить» вгору або вниз ).

Якщо воно відзначається постійно, не змінює характер ( що відхилився в бік око там і залишається ), покажіть дитину дитячого невролога та окуліста! При відповідному лікуванні, а деколи самі по собі ці явища швидко проходять. Крім того, ваші побоювання можуть бути перебільшені.

Симетричні «половинки» лицьового скелета новонародженого розташовані над невеликим кутом один до одного і не відразу займають правильне положення. Тому в перші місяці, здається, що очі малюка трохи сходяться або розходяться. У цій ситуації лікування не потрібно. Окуліст заспокоїть - з віком все пройде само собою.

Якщо вся справа в функціональному косоокості, хвилюватися теж не про що. Малюк ще вчиться фіксувати погляд - кілька секунд намагається зосередити його на брязкальці, а потім очі втомлюються, і один з них їде в сторону. Таке косоокість зникає в 2-3 місяці. Якщо цього не сталося, покажіть малюка окуліста.

Крім того, функціональне косоокість може закріпитися, перейшовши в патологію, якщо не дотримувати техніку безпеки. Справа в тому, що з-за вікових особливостей конструкції очі діти народжуються далекозорими ( норма - до +3 діоптрій ). Чим молодша дитина, тим менше поздовжній розмір очного яблука - у малюків воно приплюснуте, а не кругле, як у дорослого. Звідси й особливості очної оптики. При далекозорості купуйте дитині великі іграшки і не тримайте їх близько до його личку.на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua