← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Апендицит у дітей

версія для друку

Апендицит у дитини: причини, симптоми, лікуванняПРИЧИНИ АПЕНДИЦИТУ:

апендицит у дітей: симптоми апендициту у дитини, лікування апендициту, причини апендицитуІснує дуже небезпечна помилка, що гострий апендицит дітям не загрожує. Насправді він може виникнути навіть у новонароджених. Часто апендицит у дітей розвивається через зниження імунітету. Ослаблений організм не може протистояти атаці вірусів, інфекція проникає в червоподібний відросток і викликає його запалення.

Різні захворювання ( ангіна, ГРЗ, отит тощо ) також можуть сприяти швидкому виникненню гострого апендициту у дитини.СИМПТОМИ АПЕНДИЦИТУ У ДІТЕЙ:

Як правило, діти стають млявими, перестають цікавитися іграшками. Малюк всіляко оберігає те місце, де відчувається сильний біль: підтискає ніжки, лягає на бік. Коли ви берете його на руки, він плаче ще сильніше.

Через кілька годин процес може збільшитися й призвести до перитоніту - запалення черевної порожнини. Болить вже весь живіт, спостерігається здуття, можлива затримка стільця. Температура іноді підвищується до 40С, пульс частішає, дитина стає блідим.

Такий стан може розвинутися майже відразу після перших скарг, адже у дітей все протікає стрімко. Тому при найменших сумнівах негайно викликайте «швидку допомогу».ЛІКУВАННЯ АПЕНДИЦИТУ У ДИТИНИ:

Щоб поставити точний діагноз, у малюка візьмуть кров з пальця, досліджують виділення ( не забудьте зберегти забруднений підгузок ), а також визначать больову область за допомогою пальпації. Для проведення динамічного спостереження, яке триває від 6 до 12 годин, потрібно госпіталізація.

Потім лікарі приймуть рішення, потрібна операція чи ні. Після хірургічного втручання маленького пацієнта випишуть додому через 4-8 діб.на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua