← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Дисбактеріоз у дітей

версія для друку

Дисбактеріоз: симптоми, лікування дисбактеріозу у дітейПричини дисбактеріозу у дітей:

дисбактеріоз у дітейДисбактеріоз означає, що в організмі дитини порушився баланс корисних бактерій. Як тільки кількість корисної мікрофлори зменшується, на її місці відразу ж починають розмножуватися патогенні мікроорганізми. До цього може призвести різке відлучення малюка від грудей, часта зміна сумішей, неправильне введення прикорму.

Спровокувати дисбактеріоз може лікування антибіотиками. Неблагополучна екологія теж пригнічує нормальну мікрофлору кишечника.Симптоми дисбактеріозу:

На жаль, симптоми дисбактеріозу не специфічні і можуть свідчити про будь-який інший шлунково-кишкової патології. Але є симптоми, за якими можна запідозрити, що мікрофлора кишечника порушена. Це часті проноси або запори, переймоподібні болі і здуття живота, слиз і неперетравлена їжа в кале, лущиться шкіра, кровоточивість ясен. Нігті і ламке волосся, погіршення апатиту, неприємний запах з рота і білий наліт на язиці, темний наліт на зубах, атопічний дерматит.Лікування дисбактеріозу у дітей:

Дисбактеріоз - це не самостійна хвороба, він супроводжує багатьох захворювань. І перш ніж почати лікування дисбактеріозу, треба встановити причину, яка призвела до зникнення в кишечнику корисних бактерій.

Лікування призначає педіатр, гастроентеролог, алерголог або інфекціоніст - в залежності від того, яке захворювання викликало дані порушення. У боротьбі з дисбактеріозом широко використовуються препарати на основі живих мікроорганізмів. Їх дуже багато, і тільки лікар може вирішити, що потрібно вашому малюку таке лікування чи ні, і підібрати підходящий біопрепарат.на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua