← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Дисплазія кульшового суглоба у дітей

версія для друку

Дисплазія у дітейПричини дисплазії кульшового суглоба у дітей:

дисплазія кульшових суглобів ( дисплозия ), лікування дисплазії ( дисплозии ), стремена павликаПри діагноз дисплазії кульшового суглоба в зоні особливої уваги перебувають малюки, що народилися в тазовому передлежанні, та діти з сімей, де вже були подібні порушення.Симптоми дисплазії кульшового суглоба у дитини:

Вроджений вивих визначають при народженні дитини. В інших випадках точних діагноз стає, коли йому виповниться 3-4 місяці. Але ви можете провести тест самостійно, відповівши на п'ять питань:

  • Коли малюк лежить спокійно, порівняйте ніжки: не виглядає одна трохи коротшою за іншу?

  • Покладіть руки на коліна дитині і розведіть ніжки в сторони. Чуєте ви клацання?

  • Відведіть по черзі стегна малюка в сторони. Він при цьому заплакав?

  • Коли малюк лежить на животі, асиметричні чи складочки на ніжках?

  • Обхопіть руками гомілки, зігніть ніжки в колінах, розведіть в сторони. Чи Не здається вам, що одна відводиться легко, а інша - туго?

Є хоч один відповідь буде позитивною, терміново звертайтеся до ортопеда. При підозрі на дисплазію кульшового суглоба він направить маля на УЗД або рентгенографію.Лікування дисплазії кульшових суглобів у дітей ( стремена Павлика ):

Впоратися з дисплазією кульшових суглобів можна, але потрібно терпіння: дитині необхідно пройти комплекс процедур. Яких саме, визначить лікар. Він врахує його вік і ступінь патології. Електрофорез, парафінові аплікації, морські ванни, препарати кальцію, масаж і гімнастику призначають при легкій стадії дисплазії.

На ранніх термінах допоможе впоратися широке сповивання. Як його правильно робити, розповість лікар. Дитині старшого віку, в залежності від специфіки порушення, ортопед може порекомендувати коригувальні пристрої - стремена Павлика, відвідний апарат або шина Віленського.на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua