← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Дизентерія у дітей

версія для друку

Дизентерія у дітей: симптоми, лікуванняПричини дизентерії у дитини:

дизентерія( дизентирия, дезинтирия, дезентирия ), симптоми дизентерії (дізентіріі ), лікування дизентеріїЗбудники дизентерії належать до сімейства кишкових бактерій. Вони особливо активно розмножуються в жаркій середовищі, тому пік захворювань припадає на літні місяці. Джерелом і хранителем інфекції є людина - хворий або носій.

Зараження на дизентерію може статися через інфіковані предмети або харчові продукти. Найбільш часто зараженню піддаються ті, хто не дотримується правил особистої гігієни. Іноді дитині достатньо з'їсти одну немитий ягоду, щоб захворіти на дизентерію.Симптоми дизентерії у дітей:

Вже в інкубаційний період може виникнути головний біль, зниження апетиту, біль у животі, «обкладений» білим нальотом язик. Початок захворювання на дизентерію у більшості дітей гостре, з наростанням проявів на 1-2-у добу захворювання.

Дизентерія починається з різкого підвищення температури до 38-39С. Вона тримається до 5 днів. Характерні симптоми дизентерії - болісні позиви до дефекації, водянистий стілець з домішкою слизу, зелені, крові. У дітей з ексудативним діатезом прояви гострого періоду більше стерті, а процес відновлення йде повільніше.

Лікування дизентерії у дітей:

Лікар пропише дитині глюкозо-солевый розчин. Не наполягайте, щоб він відразу випив цілий літр, поїть його з ложечки. А коли малюку стане краще, замініть розчин несолодким чаєм. Також йому призначать антибіотики. Давайте ліки за схемою, зазначеної лікарем. Не завершуйте терапію на свій розсуд, інакше хвороба дизентерію повториться чи придбає хронічну форму.

А ще дитині потрібна спеціальна дієта при дизентерії: ніжні каші, парові котлети і запечені яблука.

Цю статтю ще знаходять за словами: дезентирия, дезинтирия, дизентирия, симптоми, лікування дезентирии, симптоми, лікування дезинтирии, симптоми, лікування дізентірііна головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua