← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Екзема у дітей

Молочна кірка ( екзема ) у дітей


Молочна кірка, або екзема у грудних дітей, - захворювання шкіри, яке найчастіше зустрічається в дітей третього місяця життя. Але це не тільки шкірна хвороба. Молочна кірка вказує на наявність якогось розлади в організмі дитини і тому вимагає обов'язкового лікарського огляду і лікування. В іншому випадку вона може на довгі місяці спотворити зовнішність вашої дитини і на обличчі після неї можуть залишитися сліди, як після справжньої віспи.

Екзема у немовляти починається з червонуватого плямочки, яке більш шорстко, ніж решта шкіра і трохи лущиться. Воно свербить, свербить, тому дитина постійно чіпає це місце. В результаті шкіра дратується і нерідко буває расцарапана до крові. В ранки проникають мікроби, іноді викликаючи гнійне запалення. Виділяється лімфа і кров засихає струпами. Вони відокремлюються від основи, викликаючи нове кровотеча, яке посилюється від розчісування.

Екзема поширюється по всьому обличчю і в волоссі, а іноді - по тулубу і кінцівкам. Лікар розповість, як потрібно організувати харчування дитини, щоб він переборов хворобу. Іноді дитині необхідно вводити яких йому речовини у вигляді ліків. Головку слід змастити очищеним маслом і їх легко можна буде усунути. Лікар порекомендує вам мазь для загоєння шкіри. Однак дитина не повинна знову її подряпана. Від цього лікування затягнулося б або це просто завадило б виліковуванню.

Попередити расцарапывание хворих місць в загальному дуже просто. Самим маленьким дітям, на першому і другому місяці життя - зв'яжемо ручки хусткою. Більш міцним або старшим дітям одягнемо на ручку матерчаті «манжети». Обидві трубочки, до якого з одного кінця пришьем тасьму, одягнемо на руки дитину і зв'яжемо на потиличній стороні шиї, щоб вони не спадали. Цим ми не дозволимо дитині згинати руки в ліктях, однак він може рухати ручками, скільки йому заманеться.

Як правило, після терплячого лікування та догляду екзема у дітей проходить. Але в окремих випадках хвороба спалахує час від часу і так триває приблизно до кінця другого року.

М. Климова-ФюгнероваКористувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua