← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Фімоз у дітей

версія для друку

Фімоз: причини, симптоми, лікування фімозу у хлопчиківПричини фімозу у дітей:

фімоз у дітей, причини фімозу, симптоми, лікування фімозуГоловка пеніса покрита кожнослизисой оболонкою - крайньою плоттю, або препуциумом, яка утворює захисний «ковпачок». У одних дітей шкіра відтягується назад і відкриває головку вже в перші місяці життя. В інших - «злипається» з головкою і практично не рухається. Під шкірою скупчуються мастило ( смегма ), частинки сечі. У такому середовищі розвиваються хвороботворні бактерії, а промити цю ділянку пеніса дуже складно.Симптоми фімозу у дитини:

З'являється утруднене сечовипускання, запалення крайньої плоті і голівки. Порожнину препуциума збільшується і звисає хоботком. А в деяких випадках крайня плоть не закриває головку пеніса, а обмежує її. Головка синіє, стає хворобливою, порушується кровообіг в пенісі. Ситуація може погіршуватися на очах.Лікування фімозу у дітей:

Терміново йдіть з сином до уролога! Він розтягне отвір, роз'єднає спайки між тканиною пеніса і внутрішнім листком і крайньої плоті, вичистить скупчення смегми. Спеціаліст обробить головку антисептичним розчином, змаже протизапальною маззю, закриє крайню плоть.

При легкому обмеженні уролог направить голівку руками ( процедура займе кілька секунд ). Якщо ж набряк занадто великий, знадобиться операція - чим швидше, тим краще. Інакше кровообіг буде складно відновити. Маніпуляція триває кілька хвилин і проходить під місцевим наркозом. Через день малюка можна забирати додому.на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua