← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Жовтянка у новонароджених

версія для друку

Жовтянка новонародженихПричини жовтяниці у новонароджених:

жовтянка у новонародженихПід час внутрішньоутробного життя в крові плода присутня велика кількість червоних кров'яних тілець ( еритроцитів ). Але як тільки малюк починає дихати, для окислення тканин організму вже не потрібно так багато еритроцитів, тому після появи дитини на світло частина з них розпадається. Звільнився барвник підлягає в печінці певного процесу «переробки». Але через незрілість окремих функцій печінка новонародженого не в змозі швидко вивести його з організму. В результаті він накопичується там і виникає жовтянка новонароджених..

Симптоми жовтяниці у новонароджених:

Через кілька днів після народження шкіра і слизові оболонки новонародженого здобуваю жовтий колір ( стілець і сеча не забарвлюються ). Як правило, вже на 7-10 день жовтизна шкіри починає зменшуватися і стан дитини нормалізується. Майте на увазі, що жовтянка, що зберігається у новонародженого більше двох тижнів, так само як і поява жовтяниці після виписки з пологового будинку, вважається ознакою серйозної патології. У цьому випадку ви повинні невідкладно показати малюка лікаря.Лікування жовтяниці у новонароджених:

Ще в пологовому будинку дитині призначають сеанси фототерапії ( його поміщають під спеціальні блакитні і білі лампи ). Недоношеним дітям потрібне додаткове лікування в стаціонарі. Найкращі ліки при фізіологічній желтушке новонароджених - материнське молоко.

Часті годування «промивають» дитячий організм. Крім того, раннє молоко має проносний ефект і тим самим допомагає швидше вивести білірубін. Ось чому так важливо докласти новонародженого до грудей якомога раніше.

Раннє прикладання-найкраща профілактика жовтяниці у новонароджених.на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua