← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Гіпертонус у новонароджених

версія для друку

Гіпертонус новонародженихПричини гіпертонусу у новонароджених:

Гіпертонус новонароджених: Причини гіпертонусу, Симптоми гіпертонусу у новонародженого, Лікування гіпертонусу у немовлятиГіпертонус новонароджених може виникнути із-за посилення активності мозкових структур, що впливають на м'язовий тонус. Відбувається це внаслідок ураження тканини мозку плода під час вагітності або під час пологів. Іноді причиною гіпертонусу у новонароджених стає підвищення внутрішньочерепного тиску або просто підвищена збудливість малюка.Симптоми гіпертонусу у немовляти:

Для новонародженої дитини характерна поза ембріона, в якій він знаходиться в утробі матері: руки зігнуті, кулачки знаходяться на рівні грудної клітини, ніжки підігнуті і злегка розведені в сторони, голова трохи закинута назад. Навіть стопи малюк тримає півмісяцем.

Але приблизно через три місяці м'язи поступово розслабляються. Однак у деяких випадках гіпертонус продовжує залишатися. Це сигнал того, що з нервовою системою дитини не все гаразд.

Лікування гіпертонусу новонароджених:

Досвідчений невролог виявить у крихти гіпертонус вже при першому огляді, через місяць після його народження. У цьому випадку зволікати не можна. Підвищення тонусу не тільки вказує на ураження мозкових структур. Воно призводить до обмеження рухової активності дитини і в результаті - до формування затримки моторного та психічного розвитку малюка.

Для усунення гіпертонусу у новонародженого застосовуються масаж, елементи лікувальної гімнастики, фізіотерапевтичні процедури. У складних випадках лікар може призначити ліки, що знижують тонус. Але після проведеного курсу ви не помічаєте поліпшення, ваші запитання до лікаря повинні стати більш конструктивними. Поцікавтеся у нього, чи немає необхідності посилити лікування і не чи потрібно провести додаткові дослідження організму малюка.

гіпертонус у новонародженихГіпертонус у новонароджених

Гіпертонус у немовлят
Тонус у новонароджених


на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua