← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Глисти у дітей

версія для друку

Глисти у дітей


Причини глистів у дитини:

Глисти у дитини: глисти симптоми, лікування глистівМалюк пізнає світ, пробуючи на смак все, що потрапляє йому в руки. І на дитячому майданчику, і навіть вдома немає ніякої гарантії, що його захворювання минуть глистами. У дітей захисні бар'єри шлунково-кишкового тракту недосконалі, тому вони дуже сприйнятливі до паразитарних інфекцій.

Глисти симпомы у дитини:

Ентеробіоз викликають гострики. У дитини виникає сильний свербіж в області заднього проходу ( в основному, вночі, але не тільки ). З'являється порушення сну, болю в животі, нічне нетримання сечі. У дівчаток гострики викликають подразнення зовнішніх статевих органів. При зараження аскаридами ( глистами ) може виникнути кашель, утруднене дихання, підвищення температури.

З'являються розлади сну і травлення, нудота, блювання, діарея або запори, біль у животі. На шкірі видно висипання. Дитина швидко худне, стає дратівливою, у неї порушується сон.

Лікування глистів у дітей:

Щоб якомога швидше почати лікування глистів, терміново зверніться до педіатра. Для вигнання глистів існують спеціальні препарати. Лікування проводиться одночасно у всіх членів сім'ї. Пропрасовуйте постільна білизна та піжами малюка гарячою праскою. Всім членам сім'ї треба мити руки перед їжею і не тільки.

Ретельно обробляйте фрукти і овочі, кип'ятіть воду. Якщо у вас є кіт або собака, зробіть тварині аналіз на виявлення цих паразитів. Якщо дитина вже повзає, прибирайте вуличне взуття в шафи, не залишайте прогулянкову коляску в коридорі. Двічі в день мийте підлогу дезінфікуючими засобами. Іграшки кілька разів в тиждень купайте з милом. На вулиці слідкуйте, щоб дитина не брав у рот предмети з землі, не грав з тваринами.на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua