← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Пупкова грижа у дітей

версія для друку

Пупкова грижа у дітей: симптоми, лікування пупкової грижіПричини пупкової грижі у дітей:

пупкова грижа у дітей, симптоми пупкової грижі, лікування пупкової грижіПупкова грижа у дітей грудного віку буває вродженою або набутою. У першому випадку вона виникає через особливості анатомічної будови організму. У багатьох немовлят спостерігається дисплазія ( недорозвинення ) сполучної тканини: м'язи передньої черевної стінки слабкі, шкіра недостатньо еластична.

У другому випадку причиною пупкової грижі може бути метеоризм, запори, частий і тривалий плач новонародженої. В результаті пупок ( фіброзне кільце закривається надто повільно, і тим самим створюються передумови для виникнення грижі.Симптоми пупкової грижі у дитини:

Симптомом пупкової грижі у малюка є опукле ущільнення біля пупка, нагадує горошину.

Лікування пупкової грижі у дітей:

Спектр лікувальних заходів визначається в залежності від розмірів грижі. Якщо діаметр «горошини» у малюка більше двох сантиметрів, треба негайно показати його хірургу - такі розміри грижі вимагають складного оперативного втручання. Але часто обходяться консервативним лікуванням.

Перш за все, треба організувати правильне харчування дитини, боротися з коліками, а також стежити за тим, щоб малюк плакав як можна рідше. Крім того, лікар призначить спеціальну гімнастику для зміцнення м'язів черевного преса, масаж.

Двомісячної дитини обов'язково викладайте на живіт мінімум на 2-3 хвилини 10-15 разів на добу. Покладіть поруч яскраві іграшки, щоб у нього з'являлося бажання дотягнутися до них. Дайте маляті можливість «поплавати» на великому м'якому м'ячі, поклавши його на м'яч животом і злегка погойдуючи в різні сторони.

пупкова грижа у дітейПупкова грижа у дітей

Пахова, пупкова грижа у дітей


на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua