← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Гикавка у немовляти

Як допомогти дитині при гикавці

Що робити при гикавці у немовлятиГикавка у немовляти - явище, з яким стикаються, мабуть, усі батьки. Чому дитина починає гикати, як позбавити його від цього і не допустити повторення в подальшому?

Найчастіше, після їжі дитина гикає, так як при годуванні він заковтує разом з маминим молоком або молочною сумішшю повітря. Таке може статися із-за дуже активного смоктання чи неправильного захоплення соска малюком. У таких випадках неоціненну допомогу надасть консультант з грудного вигодовування.
При годуванні з пляшечки ймовірність заковтування повітря зростає. Не всі мами знають, що соска повинна бути повністю заповнена рідиною.
Іноді малюк починає гикати з-за власного сміху, точніше, з-за того, що в процесі сміху ковтає повітря. Засоби допомоги нижче.

Але як позбавити немовля від гикавки, якщо вона вже почалася? Якщо це сталося відразу після годування, то зазвичай достатньо просто потримати малюка стовпчиком. Він отрыгнет повітря, який заковтнув. Якщо це не допомагає, можна дати дитині попити водички. Можна з пляшечки або з ложечки.

А що робити при гикавці у немовляти, якщо вона виникла не через годування? Звичайно, потрібно припустити причину і її ліквідувати. Нерідко малюки гикають з-за того, що замерзли. Потрібно помацати носик, ручки, ніжки дитини - якщо це так, то одягти тепліше і все пройде.
Іноді малюк починає гикати з-за різкого світла, звуку. Ще матусі кажуть у таких випадках, що злякався. Потрібно просто заспокоїти дитину. Можна погодувати або дати попити водички.

Іноді діафрагма вибухає внаслідок метеоризму - надмірного газоутворення в кишечнику у дитини. Ще цей стан називають дитячими коліками. Тобто ці коліки можуть супроводжуватися гикавкою. У такому випадку батьки повинні зробити дитині масаж животика, прикласти до нього теплу пелюшку, можна дати безпечний засіб, на кшталт «Еспумізану» або кропової води. Плюс до цього мамі потрібно переглянути свій раціон харчування на наявність в ньому продуктів, що викликають процес бродіння в кишечнику: виноград, білокачанна капуста, горох, картопля тощо

Але небезпечніше не періодична, а часта гикавка у немовлят, яка не проходить довго і приносить малюкові сильний дискомфорт. У такому випадку потрібно терміново звернутися до лікаря, так як причина може бути в тяжкому ураженні центральної нервової системи. Діагноз поставить невролог. Лікування буде медикаментозним. Рідше гикавка у новонароджених викликана проблемами зі шлунком.

Що робити не варто: стукати по спинці, як зазвичай роблять, коли дитина подавився.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua