← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Гикавка у новонароджених

версія для друку

Гикавка у новонароджених: причини, лікування гикавкиПричини гикавки у новонароджених:

Гикавка у новонароджених: причини гикавки, лікування гикавки новонародженихНерідко гикавка у новонароджених виникає, коли малюк хоче пити або коли він замерз. Гикавку також викликає повітря, що потрапило в шлунок під час годування. М'язи діафрагми скорочуються і при емоційної струсу - реакція може виникнути на голосний звук або яскраве світло.

Великий обсяг їжі розтягує стінки шлунка, діафрагма скорочується, і немовля починає гикати. Тривала гикавка може сигналізувати про запаленні легенів, захворювання шлунка, печінки і кишечника, про травми грудної клітини і спинного мозку. Іноді до цієї проблеми призводять гельмінтоз та інфекційні хвороби.Симптоми гикавки у новонароджених:

Діафрагма, яка відділяє живіт від грудної порожнини, скорочується, голосові зв'язки змикаються, і в результаті виходить характерний звук. Зазвичай напади гикавки тривають 10-15 хвилин, але буває, що вона затягується надовго. В результаті малюк не може нормально дихати, його організм не отримує достатньо кисню.Лікування гикавки у новонароджених:

Обов'язково покажіть дитину лікарю, якщо гикавка повторюється регулярно протягом двох тижнів. У більш легких випадках задумайтеся: чи не є гикавка результатом неправильного догляду за дитиною? Іноді йому досить зробити кілька ковтків води - і проблема зникне.

Якщо малюк замерз на прогулянці, терміново вирушайте додому і відразу ж прикладіть його до грудей. А щоб прогнати з шлунка повітря, візьміть малюка на руки і потримайте вертикально, погладжуючи по спині. Искусственнику треба правильно підібрати соску.

І ні в якому разі не перегодовуйте малюка. Не варто також запрошувати в будинок гостей, якщо новонароджений зустрічає незнайомців голосним плачем і починає гикати.на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua