← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Кандидоз у дітей

Лікування кандидозу у дітей

Кандидоз порожнини рота у дітейКандидоз у дітей - явище не рідкісне. І найчастіше він виникає у малюків, які перебувають на грудному вигодовуванні. В якому випадку і на яких підставах ставиться цей діагноз, коли потрібне лікування, а коли немає, і які саме препарати рекомендовані дітям?

На жаль, дуже багато російські педіатри намагаються лікувати здорових дітей, ставлячи діагноз лише керуючись наявністю невеликого нальоту в порожнині рота і (або) мовою. За міжнародними ж стандартам кандидоз порожнини рота у дітей починають лікувати тільки при присутності:

  • клінічної картини;
  • відповідного результату посіву;
  • дискомфорту у дитини.

І саме останній пункт є основним. Якщо малюк почуває себе добре, апетит у порядку, годування не хворобливе - білий наліт вважається варіантом норми. Він пройде самостійно, максимум до того часу, коли дитина перейде на загальний стіл. Грибки Кандіда - це умовно-патогенні мікроорганізми, які в нормі живуть на слизових оболонках більшості людей.

Що стосується лікування. Багато-багато років в Росії молочниця у дітей лікувалася содовим розчином або бурою в гліцерині. Лікарі рекомендували, по-перше, після кожного годування груддю давати дитині попити простої води з чайної ложечки, щоб змити залишки молока, тим самим не даючи прогресувати захворювання. По-друге, мамі обмотати марлею палець і змочити його в одному або в іншому розчині і протирати їм порожнину рота і мова дитини. По-третє, кип'ятити всю дитячий посуд, соски, пустушки в содовому розчині і тим же розчином обробляти соски перед годуванням.

Дані методи вже давно зжили себе. З'явилися ефективні та безпечні лікарські засоби. До речі, сода, яка в будь-якому випадку потрапить у шлунок до дитини, нехай і в дуже маленьких кількостях, шкідлива для нього. А бура в гліцерині так взагалі володіє слабким токсичним ефектом і є протигрибковим, а дезинфікуючим засобом.

Яке ж кандидоз у дітей лікування вимагає, якщо воно дійсно необхідно? Відмінно зарекомендував себе розчин Кандид (Клотримазол). Ватною поличкою цей розчин наносять на атаковані кандидозом ділянки слизової. Ще швидше допоможе Флуконазол - це засіб для прийому всередину. Достатньо одного прийому кошти для зникнення всіх симптомів. Але тут дуже важлива дозування, її повинен визначити індивідуально для вашої дитини лікар. Ністатин ж в педіатрії не застосовується через відсутність достатньої дослідницької бази, на підставі якої можна зробити висновок про його ефективності та безпеки застосування у дітей.

Молочниця у дівчаток може проявлятися не тільки в роті, але і на слизовій статевих органів. У цьому випадку дитина завжди відчуває дискомфорт. Препаратом вибору для лікування вагінальної молочниці є Клотримазол.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua