← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Кліщовий енцефаліт

Кліщовий енцефалітКліщовий енцефаліт - захворювання, що вражає центральну нервову систему. Що ж робити, якщо малюка вкусив кліщ?

Вірусний кліщовий енцефаліт зустрічається досить часто. Заразитися можна і не виїжджаючи за межі рідного міста, адже кліщі не тільки живуть у лісах, алеях але і подорожують в поїздах, електричках, автобусах і можуть переміщатися на значні відстані.

Кліщі - основні переносники вірусу кліщового енцефаліту. Зараження цим небезпечним захворюванням відбувається, коли комаха присмоктується до людини. Через шкіру вірус потрапляє в організм та швидко поширюється, інфікуючи клітини крові, органи імунної системи, мозок.

Для кліщового енцефаліту характерні різке підвищення температури, сильні головні болі, нудота, судоми. Як правило, хвороба триває від 7 до 14 днів, але може протікати і роками, трансформувавшись в хронічну форму. Ось чому так важливо захистити малюків від укусів шкідливих комах. Головне засіб профілактики кліщового енцефаліту - щеплення, показана дітям від трьох років.

Проводять таку вакцинацію триразово, потім рекомендується ревакцинація кожні три роки. Якщо ж ви не встигли прищепити дитину або він поки ще занадто малий, прислухайтеся до порад фахівців.

  • Під час прогулянок у лісі надягайте головний убір і закритий одяг.
  • Не сідайте на траву, для пікніка вибирайте сухі соснові ліси.
  • Використовуйте репеленти.
  • Уважно оглядайте дитини після прогулянок: на наше щастя, кліщі присмоктуються не відразу, а досить довго повзають по одязі або шкірі, вишукуючи затишне містечко.
Що ж робити, якщо кліщ все-таки вкусив малюка?
  • Витягнете кліща пальцями або петелькою, зробленої з міцної нитки. Це комаха легше витягувати обертальними рухами.
  • Змастіть ранку спиртом.
  • Змастіть шкіру навколо ранки маззю з антибіотиком.
  • Заклейте ранку бактерицидним пластиром.
  • Помістіть кліща в герметичну тару з шматочком вологої ганчірки і відвезіть на експертизу.

Пам'ятайте, що медпрацівники зобов'язані надіслати кліща на лабораторне дослідження. Якщо вона підтвердить, що комаха заражене, потерпілому малюкові можуть ввести противоклещевой імуноглобулін, який забезпечує захист від кліщового енцефаліту.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua