← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Косоокість у дітей

версія для друку

Косоокість у дітей: причини, лікування косоокостіПричини косоокості у дитини:

Косоокість у дітей, причини косоокості, лікування косоокостіКОСООКІСТЬ У ДІТЕЙ може бути спадковим або виникнути, якщо у мами була важка вагітність або пологи. Причиною недуги можуть стати захворювання нервової системи дитини, дитячі інфекційні хвороби, а також травми.

Часто косоокість у дитини є симптомом інших очних захворювань, як правило, вроджених. Нерідко причиною косоокості у дітей стають також дефекти у розвитку м'язового апарату очей.Симптоми косоокості у дітей:

Один або обидва ока у малюка можуть відхилятися убік, частіше на носі, або як би «плавати». Таке явище часто зустрічається у немовлят, але до 6 місяців воно повинно зникнути. Буває, що батьки приймають за косоокість своєрідне розташування і розріз очей ( наприклад, у дітей з широким переніссям ). З часом форма носа змінюється, і уявне косоокість зникає.Лікування косоокості у дітей:

Як тільки ви помітите, що у малюка косить очей, відразу ж покажіть його окуліста. Адже дефект може призвести до різкого зниження зору. Якщо косоокість викликане будь-яким іншим захворюванням, потрібно усунути цю причину. Якщо ж воно є самостійним захворюванням ( коли одна чи кілька м'язів розвинені менше, ніж інші ), вирішується питання про його хірургічному лікуванні.

Можливо, перед операцією дитині будуть призначені процедури, активізують обмін речовин у м'язах. Якщо операція не потрібна, дитині призначають тренування на спеціальних апаратах під наглядом лікаря. Причому кожен раз підбирається індивідуальний план лікування.

Також майте на увазі, що до сьогоднішнього дня в багатьох випадках носіння окулярів - обов'язковий елемент лікування косоокості.на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua