← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Кропив'янка у дітей

Кропив'янка у дитиниСимптоми і причини кропив'янки у дітей

кропив'янка у дітейУ дитини несподівано з'явилася висипка у вигляді вузликів або плоских або неправильної форми узвиш, що викликає сильний свербіж. Дитина часто розчісує її до крові. Звичайно кропив'янку викликає їжа, до якої у дитини підвищена чутливість. Часто причиною кропив'янки буває яєчний білок, полуниця, інші фрукти. Дотик деяких квітів, наприклад, різних видів примул може викликати у чутливих людей кропив'янку.

Кропив'янка виникає і від надмірного укутування, а також і зіткнення з вовняними речами. Іноді шкіра взагалі не витримує зіткнення з вовною. Тому ніколи не слід одягати дитині вовняні речі на голе тіло; спершу треба одягнути полотняне, лляна або бавовняна білизна.

Зазвичай кропив'янка сильно турбує дитину, тому добре попросити лікаря виписати засіб, що зменшують свербіння. Розшукайте разом з лікарем причину, що викликає кропивницю, і усуньте її. Лікар вам також порадить, як шляхом поступового звикання до їжі, що викликає кропивницю, можна ліквідувати останню. Звичайно, висип може з'явитися і після укусу комахи. Необов'язково відразу підозрювати бліх або клопів; сильний висип може бути викликана також укусом комара або дрібних мушок.

М. Климова-Фюгнерова "Кропив'янка у дітей"

кропив'янка у дітейКропив'янка у дітей

Кропив'янка у дітей


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua