← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Кривошея у новонароджених

версія для друку

Кривошея: причини, лікування кривошиїПричини кривошиї у новонароджених дітей:

кривошея, лікування кривошиї у дітейДитина повертає голову завдяки м'язам шиї. Вгорі вони прикріплені до соскоподібного відростка, а внизу - до ключиці. При кривошиї одна м'яз пошкоджується. Іноді це відбувається ще до народження. Наприклад, якщо плід лежав у матці неправильно або пуповина здавлювала шию, від чого кров гірше циркулювала в м'язі. У рідкісних випадках це може бути травма, отримана під час пологів.Симптоми кривошиї у новонароджених:

Як правило, явні вади видно відразу ж після народження. Але якщо дефект невеликий, він може деякий час залишатися непоміченим. Тому завжди звертайте увагу на те, як дитина тримає голову, і не доставляє йому це неприємних відчуттів.

Вам здається, що він весь час піджимає плечиком? Постійно схилена набік голова може бути ознакою кривошиї. Буває, що на шиї, в районі пошкодженої м'язи, утворюється невелике ущільнення ( 1-2 см в діаметрі ).Лікування кривошиї у новонароджених:

Зазвичай кривошея зникає після спеціальної гімнастики і масажу. Починати процедури можна вже в двотижневому віці. Між ними малюк може розробляти м'яз самостійно. Йому необхідно дивитися по сторонах, вивчати іграшки. По відношенню до них дитина повинна лежати здоровою стороною.

Нахиляючи і повертаючи голову, він непомітно для себе займатися зарядкою. Іноді лікарі радять фіксувати голову з допомогою спеціальних пристосувань: гумового кільця або каркаса з піноматеріалу, виготовлених на замовлення.

Якщо лікування кривошиї не приносить результатів, ортопеди рекомендують операцію. Не відкладайте її, адже після трьох років виправити дефект буде складно.на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua