← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Молочниця у дітей

версія для друку

Молочниця у дітей: симптоми, лікування молочниціПричини молочниці у дитини:

Молочниця у дітей: симптоми молочниці у дитини, лікування молочниці у дітейМолочниця у дитини може з'явитися на слизовій рота вже в перший місяць життя малюка. Причина виникнення молочниці - грибки Candidi albicans. Вони є в організмі будь-якої людини, але їх посилений ріст викликається певними чинниками.

Якщо у вас під час вагітності був кандидоз, то дитина могла заразитися в процесі пологів. Кандидоз шкіри на молочних залозах у мами - одна з найчастіших причин появи молочниці у дітей. Особливо схильні до захворювання діти зі слабким імунітетом - народжені раніше терміну, часто хворіють, що пройшли курс лікування антибіотиками, ослаблені прорізуванням зубів.

Якщо малюк часто відригує, то у нього в роті утворюється кисле середовище, яка провокує зростання грибків. Погано вимита пустушка або іграшка, піднята з підлоги, також можуть стати джерелом інфекції.Симптоми молочниці у дітей:

Кандидоз (молочниця) може протікати без температури. А спочатку навіть не викликає больових відчуттів. Але якщо білі крапки в роті малюка не лікувати, то через кілька днів вся слизова покриється щільним білим нальотом, який поступово стає сіруватим або жовтуватим.Лікування молочниці у дітей:

Якщо ви виявили у роті малюка білі цятки. Відразу ж зверніться до педіатра. Джерело інфекції при кандидозі - грибок, і лікувати його потрібно тільки антигрибковими препаратами. Доповнять лікування молочниці допоміжні зовнішні засоби: сік алое, розчин питної соди, препарат «Кандід».

Регулярно обробляйте ротову порожнину малюка. Лікування молочниці не можна припиняти навіть при видимому поліпшення. Якщо не вилікувати молочницю, вона буде повторюватися знову і знову.на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua