← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Молочниця у дівчаток

Симптоми і лікування молочниці у дівчаток

Симптоми, лікування молочниці у дівчатокМолочниця у дівчаток - явище не рідкісне. Але які причини її виникнення у зовсім маляток, яким чином ставиться діагноз, яким лікарем, і як проводиться лікування? Розберемося у всьому по порядку.

Причиною виникнення кандидозу стає різке збільшення в мікрофлорі піхви дівчинки умовно-патогенних мікроорганізмів - грибків роду Кандіда. Молочниця у дівчаток має симптоми ті ж, що і у дорослих жінок. А це - сильний свербіж в області статевих органів, білі, частіше сирною консистенцією виділення, і червона, набрякла слизова статевих губ. З іншого боку, частина цих симптомів може виникати і з інших причин, не пов'язаних з молочницею. Приміром, гельмінтоз. Носіями гостриків є дуже багато дівчаток, які відвідують дитячі садки. Тому, при виявленні неприємних симптомів у своєї доньки, попросіть педіатра виписати направлення на аналіз калу і зіскрібки.

Лікування молочниці у дівчаток проводиться тільки після постановки діагнозу за допомогою лабораторних досліджень виділень з піхви (мазка) і, звичайно ж, наявність у дитини описаних вище симптомів. Лікування і постановкою діагнозу займається дитячий гінеколог, але якщо його в поліклініці за місцем вашого проживання немає, можна звернутися і до дорослого гінеколога. Якщо буде підтверджений діагноз, лікар пропише Клотримазол крем - це лікарський засіб, яке дуже ефективно і безпечно для використання у дітей. Інші ж кошти, начебто Пимафуцина, без великої потреби використовувати не слід, оскільки його безпека та ефективність не підтверджена.

Точно також не слід пробувати вилікуватися народними методами. Багато лікарські трави є алергенами, а така популярна серед мам ромашка висушує слизову статевих органів, що негативно позначається на самопочутті дівчаток, загострює симптоматику.

Що стосується пробіотиків, дуже часто призначаються лікарями для прийому дітьми внутрішньо, то в них немає необхідності. Так, у дорослих прийом пробіотиків може в деякій мірі прискорити одужання, але кандидоз у дітей так не лікується. У дівчаток у піхву до початку статевого дозрівання не міститься лактобактерій, а це значить - наполеглива прийом пробіотиків може тільки погіршити ситуацію (надлишок лактобактерій викликає появу виділень, схожих з тими, що з'являються при кандидозі).

Молочниця у новонароджених дівчаток і у старших дітей лікується за лічені дні. Але важливо в подальшому не допустити рецидиву захворювання, а тому необхідно знайти і виключити провокуючий кандидоз фактор. Таким фактором може стати одноразовий підгузник від певної фірми, мило, вологі серветки. У деяких випадках молочницю можуть викликати певні продукти. Нерідко кандидоз з'являється у дівчаток, яких мами неправильно підмивають (не спереду назад, а навпаки).

Пам'ятайте, що від ступеня інформованості матері, її уваги дитини залежить його здоров'я.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua