← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Гострий пієлонефрит у дітей

Гострий пієлонефрит у дітей: симптоми, лікуванняГострий пієлонефрит у дітейПієлонефрит найчастіше хворіють ослаблені, які страждають ексудативним діатезом діти. Особливо сприйнятливі дівчинки молодшого віку. При цьому інфекційне захворювання сечовидільної системи уражаються і ниркові миски, і ниркові канальці. Пієлонефрит нерідко виникає як ускладнення після грипу, запалення легенів та інших захворювань. Якщо у дитини хронічний тонзиліт, карієс або гнійничкові захворювання шкіри, також велика ймовірність ниркових захворювань.

Повноцінне обстеження та лікування дитини, хворого пієлонефритом, можливо тільки в лікарні, де можна виконати необхідні рентгенорадиологические дослідження, які покажуть: немає вродженої аномалії розвитку нирок і сечових шляхів, яка бактеріальна флора викликала ураження нирок, до чого чутливі виділені збудники, якою мірою піддається лікуванню запальний процес, потрібна зміна схеми лікування.

При амбулаторному лікуванні відповісти на ці питання неможливо. Якщо хронічний пієлонефрит може перебігати приховано і виявитися лише при дослідженні сечі, то гострий проявляється нездужанням:

  • сильний озноб або жар;
  • проливний піт;
  • м'язова біль і поперекова;
  • нудота;
  • блювання;
  • сухість у роті;
  • в сечі підвищена кількість лейкоцитів і мікробів.

Це говорить про важкому запальному процесі в нирках і ниркових мисках. Лікування проводиться, як правило, в умовах стаціонару. Якщо після лікування аналізи сечі нормальні, тоді дитину виписують з лікарні, і дільничний педіатр ставить його на диспансерний облік. Як на довго, покаже час, тому що відновлення здоров'я має відбуватися м'яко і дбайливо, з дотриманням усіх медичних рекомендацій.

Про найменших поговоримо окремо. Діагноз «гострий пієлонефрит», поставлений немовляті в районній поліклініці на підставі аналізів сечі, може означати не пієлонефрит, а порушення роботи сечового міхура. Може бути, винні бактерії з прямої кишки, «намиті» в результаті неправильного підмивання. Правильно підмивати дівчинку - це значить поливати воду з лобка вниз до анального отвору, а не навпаки. У гігієнічному відношенні хлопчиків більш кращі теплі ванночки з трав'яним настоєм.

Це перше, що стосується дівчаток. Друге - це те, що дівчинку треба показувати гінеколога. При недбалому ставленні до нирок можливі у майбутньому серйозні проблеми з виношуванням плоду. Гострий пієлонефрит - це відкрите перебіг захворювання: раз виявлений - необхідно лікувати. При хронічному можуть спостерігатися періоди загострень, дуже нагадують гострий пієлонефрит. Якщо згаяти час лікування хронічного пієлонефриту, запальний процес піде далі і може порушитися видільна функція нирок.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua