← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!





Отит у дітей

версія для друку

Отит у дітей: симптоми, лікування отиту



Причини отиту у дитини:

отит у дітей: симптоми отиту, лікування отиту у дітейЗапалення середнього вуха у дитини ( отит ) може розвинутися після переохолодження, так і в результаті перегріву, з-за неправильного годування або ослабленого імунітету. Навіть банальна застуда призводить до отиту, якщо в середнє вухо проникнуть мікроби, що викликали нежить або запалення горла.

Зараження відбувається через євстахієву трубу, яка з'єднує вухо з носоглоткою. Цьому сприяють особливості будови середнього вуха у грудних дітей.



Симптоми отиту у дітей:

Отит у маленьких дітей зазвичай починається раптово: дитина засинає здоровим і прокидається серед ночі від сильного болю. Він плаче, його нудить, а температура може піднятися до 40С. Малюк постійно теребить хворе вушко рукою, але нікому іншому не дає до нього доторкнутися.

Крім того, йому важко дихати, у нього болить голова і починається пронос. Іноді з хворої сторони може опуститися куточок рота.



Лікування отиту у дитини:

Негайно зверніться до лікаря. За допомогою спеціальних інструментів він огляне барабанну перетинку і визначить, чи дійсно у дитини отит. Давайте дитині парацетамол, щоб збити температуру і зменшити біль. Зробіть теплий компрес на вухо. Можливо, лікар пропише спеціальні краплі, які містять знеболюючі засоби.

Якщо на четвертий день біль не проходить, знову викликайте лікаря. Не виключено, що малюкові потрібні антибіотики. Якщо тримається висока температура, а у вусі з'явився гній, лікар може запропонувати невелику операцію - парацентез. Вона необхідна, щоб видалити гній, що накопичився за барабанною перетинкою. Після цього дитина піде на поправку.



на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук








missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua