← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Перші ознаки вітрянки

Перші ознаки вітрянки у дорослих і дітей

Перші ознаки вітрянкиПерші ознаки вітрянки у дітей і дорослих можуть дещо відрізнятися, з-за чого з перших годин розпізнати захворювання буває складно навіть лікаря. Багато хто вважає, що така рання діагностика допоможе уникнути зараження, проте це не так...

Для повного розуміння слід знати так званий механізм запуску хвороби. Все починається через 14-21 день до прояву перших симптомів, в той день, коли людина контактує з хворим. Багато хто може посперечатися, що вони не спілкувалися з хворими, але все ж звідкись заразилися. Це й не дивно, адже вірус вітряної віспи передається повітряно-крапельним шляхом і на повітрі зберігає життєздатність ще 10 хвилин. Може бути досить поїздки в автобусі поруч з хворою людиною. Ще одна заковика полягає в тому, що людина стає заразним ще до того, як у нього з'являються перші явні ознаки вітрянки. За 1-2 дні до появи висипки доросла людина може відчувати відчуття, схожі з тими, які бувають при ГРЗ або ГРВІ - слабкість, біль в суглобах, а також підвищення температури. Між тим, як у дітей такі симптоми зазвичай менш виражені або взагалі відсутні, а інкубаційний період рідко коли перевищує 2 тижні.

Дорослі, як правило, переносять вітрянку дуже важко. Крім високої температури, відчувається дуже сильний свербіж у місцях висипу, і чим висип рясніше, тим важче стан. Сама висип проходить три етапи, спочатку з'являються просто червоні цятки розміром до 4 мм. Потім ці цятки перетворюються в папули, а деякі - в везикули - порожнини, які підносяться над шкірою і містять всередині себе рідину, потім вони підсихають, з'являється скоринка, яка незабаром відпадає. Висип з'являється не одномоментно, тому на шкірі хворої людини можна одночасно бачити і плямочки, і везикули, кірочки. Всі ці процеси протікають у самих верхніх шарах шкіри, тому не варто боятися, якщо у вас виявився перший ознака вітрянки, рубці не залишаться, принаймні, якщо не відбулося інфікування внаслідок розчісування висипань. Від свербіння можна і потрібно в даному випадку приймати антигістамінні засоби.

Ось такі вітрянка перші ознаки має. Як ми вже сказали вище, виражені вони бувають по-різному, залежно від віку пацієнта і його імунітету. Температура тримається підвищеної зазвичай 3-7 днів, а висипання з'являються протягом 2-9 днів. Людина перестає бути заразною після 5 днів з часу появи останнього елементу висипки. Тому в дитячих садах можна бачити діток з цятками зеленки, але вони вже не заразні.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua