← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Плоскостопість у дітей

Ознаки плоскостопості у дітейплоскостопість у дітейВи раніше читали про те, що дитяча ніжка, навіть якщо вона здається плоскою, насправді такою бути не повинна. У більшості випадків це пояснюється тим, що жирова подушечка на ступні заповнює склепіння ноги. У зв'язку з посиленням діяльності ноги ця жирова тканина незабаром розсмокчеться і в результаті з'явиться склепіння. Розсмоктування триває іноді до двох років.

Однак існують і інші ознаки, що вказують на деякі недоліки стопи і дозволяють висловити припущення про плоскостопості у дитини. Познайомтеся з ними, так як ці ознаки дуже важливі: по них можна визначати стан ніг і у дорослої людини. Чим раніше ви їх зрозумієте, тим більше можливостей ліквідувати недоліки.

Першою такою ознакою є положення ноги відносно середньої вертикальної лінії, яку ми подумки проведемо між ногами. Куди ваша дитина звертає при ходьбі шкарпетки - всередину або назовні? Якщо він наступає сам собі на великі пальці ніг, то це не страшно; набагато серйозніші випадки, коли дитина викручує носки назовні, тобто видаляє їх один від одного. Це вказує на те, що мускулатура ступні слабка, і не в змозі утримати правильне положення ноги; правильним положенням ми вважаємо таке, при якому обидві стопи паралельні один одному. Значить, ні всередину, ні назовні!

Другою ознакою нестачі ніг є вгибание їх всередину. Треба собі уявити мотузку, спущену з середини коліна, якщо дивитися на нижні кінцівки дитини ззаду - це вертикальна вісь нижньої кінцівки. Співпадає з цією уявною віссю дійсна вісь? Якщо нижня кінцівка з недоліком, то в гомілковостопному суглобі він буде ламатися і з віссю гомілки утворюється кут. Дитина наступає на внутрішній край стопи.

При наявності хоча б одного з цих ознак треба йти до лікаря. Він порадить дитині носити шкіряні черевики зі спеціально піднятою внутрішньою стороною. Підбори на цих черевиках бувають на внутрішній стороні злегка підняті і протягнуті вперед, плавно переходячи на немає в напрямку до подметке. Це не дозволяє стопі опускатися на внутрішній стороні.

До кінця другого року з метою поліпшення стану ніг дитини можна навчати різним спеціальним вправам проти плоскостопості.

М. Климова-ФюгнероваКористувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua