← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Запалення легенів у дітей

версія для друку

Запалення легенів: симптоми, лікуванняПричини запалення легень:

Запалення легенів: симптоми запалення легенів, лікування запалення легенівУ дітей раннього віку запалення легенів є частим і небезпечним ускладненням грипу та гострих респіраторних захворювань. Але запалення легень може виникати і самостійно, з вини таких збудників, як бактерії або гриби.

Сприяючими факторами пневмонії є зниження імунітету, порушення харчування ( вітамінна недостатність ), сильне переохолодження і т.п.Симптоми запалення легень:

При запаленні легенів дитина стає неспокійним, погано їсть, мало спить. У нього підвищується температура з ознобом, а іноді - з пітливістю, з'являється кашель, чути важке хекання: до 2 міс. 60 і більше дихальних рухів ( треба вважати чи вхід або видих ), від 2 міс. До року - 50 і більше.

Організму починає не вистачати кисню, тому з'являється синява біля очей і в області носогубного трикутника. Але врахуйте, що у дітей перших місяців життя температура може бути нормальною, а кашель - непостійним.Лікування запалення легень:

Якщо всі ознаки вказують на те, що у дитини розвивається запалення легень, негайно звертайтеся до лікаря. Ні в якому разі не лікуйте малюка домашніми засобами! Він повинен перебувати під наглядом спеціаліста до тих пір, поки повністю закінчиться запальний процес в легенях.

Основний метод лікування запалення легенів- антибіотики. Корисні розтирання грудної клітини бальзамом з евкаліптовим маслом. При кашлі призначають відхаркувальні препарати. Можливо, лікар прийме рішення помістити малюка в лікарню. Не відмовляйтеся - там дитині зроблять процедури, які не можна здійснити в домашніх умовах.на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua