← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Пронос у дитини

версія для друку

Пронос у дитини: причини, симптоми, лікування проносуПричини поносу у дитини:

пронос у дитини, симптоми проносу, лікування проносу у дітейПронос у маленької дитини може бути викликаний різними причинами. Найбільш часто в цьому винна кишкова інфекція, що викликається бактеріями або вірусами. Іноді пронос є тільки симптомом загальної або локальної інфекції ( ринофарингіт, ангіна, отит ).

Рідше пронос може бути наслідком неправильного годування, наприклад, перегодовування. Деякі ліки також провокують пронос, зокрема цим властивістю володіють препарати на основі заліза. Рідкий стілець у дитини може з'явитися і при прийомі антибіотика еритроміцину.Симптоми проносу у дітей:

Пронос - це частий водянистий стілець зеленуватого кольору з домішкою слизу. Дитина відмовляється від їжі. Але іноді загальний стан дитини залишається хорошим, він продовжує їсти з апетитом. Висока температура буває при вірусної інфекції, в інших випадках підвищення температури тіла може не бути ( або є, але невелика ).

Якщо настає зневоднення організму, то порожнину рота і язик у малюка сухі, а під час плачу на обличчі не видно сліз.Лікування проносу у дитини:

При виникненні у дитини проносу обов'язково зверніться до лікаря. Він з'ясує причину нездужання і в залежності від цього призначить лікування. Якщо захворіла дитина, яка знаходиться на грудному вигодовуванні, продовжуйте годувати його своїм молоком, але виключіть з раціону молочні суміші, які використовуються для додаткового живлення.

Малюкові-искусственнику замініть молочну суміш на той же обсяг соєвого молока або безлактозной суміші. В обох випадках частіше поїть дитину між годуваннями. Виключіть з дитячого харчування фруктові соки, а також борошняні добавки.

пронос у дитиниПронос (діарея) у дітей

Діарея у дитини
Пронос у дітей


на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua