← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Рахіт у дітей

версія для друку

Рахіт у дітей: симптоми, лікування рахітуПричини рахіту у дітей:

рахіт у дітейЩоб дитячий організм формувався правильно, йому необхідний цілий комплекс корисних речовин. Частина їх малюк отримує з маминим молоком або адаптованою сумішшю. Однак потреба у вітаміні D заповнюється не завжди. Якщо в організмі не вистачає, розвивається рахіт.

Найчастіше рахіт спостерігається у дітей, які народжуються ослабленими, а також із занадто великий або занадто малою масою тіла.Симптоми рахіту у дитини:

На недолік важливого вітаміну в першу чергу реагує нервова система дитини. Він частіше плаче, гірше спить і їсть. Ви помічаєте підвищене потовиділення ( особливо на лобі ) під час плачу, смоктання грудей. А під час сну навколо голови малюка утворюється волога пляма. У нього скочуються волосся на потилиці, і утворюється невелика залисину. Це один з найбільш характерних показників ранній стадії рахіту у дітей.

На більш пізній стадії виникає м'язова гіпотонія. Такі діти пізніше за інших починають тримати голову, перевертатися зі спини на живіт, не поспішають повзати і ходити. Джерельце не закривається. Зуби прорізуються з відставанням від графіка.

Нерідко виникає анемія. Грудна клітка при рахіті видається вперед, товщають ребра, виникають потовщення біля променезап'ясткових суглобів. Якщо малюк почав ходити, у нього викривляються кістки ніг.Лікування рахіту у дітей:

При рахіті у дітей лікарі рідко вдаються до госпіталізації. Зазвичай йде інтенсивне лікування вдома під контролем педіатра. Воно спрямоване на те, щоб усунути дефіцит вітаміну D і виправити ті порушення, які вже відбулися в організмі. Сонячні ванни - важлива складова успішного лікування рахіту у дітей.на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua