← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Судоми у дітей

Судоми та судомний синдром у дітейСудоми у дітей можуть бути локальними, коли помітно лише скорочення однієї групи м'язів. Такий стан представить кожен, у кого, наприклад, «зводило» ногу. В іншому випадку вони захоплюють як би всі м'язи відразу, коли тіло дитини буквально вигинається дугою. Судомний синдром буваємо за походженням епілептичним і вторинним.

У дітей раннього віку частіше трапляються напади вторинного характеру. Чим вони викликані? Найчастіше це гострі інфекційні захворювання, побутові отруєння, вроджені патології серцево-судинної системи, дефекти розвитку центральної нервової системи. Судоми важливо вчасно попередити, тому матері необхідно знати, які заходи вона повинна зробити.Поведінка під час припадку

Звичайно, ні в якому разі не можна відходити від дитини навіть для того, щоб викликати лікаря по телефону. Судорог, як правило, передує збуджений стан дитини. Треба бути уважною - чому виникло це начебто немотивоване збудження. А якщо малюк хворий, у нього висока температура, або він забився, тут потрібна уважність подвійно.

При високій температурі вище 38 С - може виникнути так звана судомна готовність. Один з її ознак, який матері неважко помітити, це так звана бліда гіпертермія. Мова йде про спазмі судин, коли руки і стопи дитини стають холодними. Це насторожує вже тому, що в період високої температури тіло дитини, навпаки, буває гаряче, руки і стопи - теж.

Що робити в таких випадках? Якщо ви ще не давали дитині жарознижуючі, тепер їх застосування обов'язково. Дайте йому зразу ж, наприклад, ложечку жарознижуючий сиропу, парацетамол, анальгін з папаверином в свічках. До ніг покласти грілки, зігрійте малюка. Інший ознака судомної готовності - тремтіння підборіддя і кінчиків пальців. Він може постати і тоді, коли немає характерного похолодання кінцівок, висока температура, дитина весь горить.

У цьому випадку можна запобігти судоми у дитини, «збиваючи» температуру охолоджуючими процедурами. На чоло покладіть холодний компрес, а тіло малюка потрібно швидко обтерти сумішшю води і спирту в рівних пропорціях. Потім просушіть його тонкою тканиною і після цього не вкутуйте. Якщо ефекту немає, процедуру повторіть. Якщо судоми все ж почалися ( вони тривають кілька секунд чи хвилин ), дитину потрібно звільнити від пелюшок, прибрати іграшки і взагалі всі предмети, які можуть йому зашкодити.

Необхідно також покласти його на бік, але не притискати до себе, не брати на руки, не обмежувати його рухів. Не лякайтеся, під час припадку діти іноді падають, можуть навіть прикусити язика. У них також буває мимовільне сечовипускання. Потім, коли судоми минають. Дитини укладіть, протріть серветкою рот, очистіть його від слини, слизу, блювотних мас, щоб він міг вільно дихати. Якщо у малюка вже раз були судоми, зверніть увагу на попереднє другого приступу збудження, високу температуру, а іноді і затьмарення свідомості.

Після того як хвилювання вляглися і, припустимо, у дитини спала температура, важливо заспокоїтися і провести лікування спровокував напад захворювання. Обов'язково викличте лікаря, дитина, можливо, потребує госпіталізації.Подвійний діагноз

Судоми, буває, повторюються, незважаючи на проведене лікування. Тоді вже говорять про судомному статусі. У цьому випадку потрібно шукати більш глибокі причини таких нападів. Якщо їм схильний новонароджений, потрібно зробити експрес-тести і проби, щоб з'ясувати, чи немає у нього внутрішньоутробної інфекції. Багато що в цьому разі може, до речі, показати аналіз сечі. Визначивши причину, легше виробити тактику лікування судом у дітей.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua