← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Гігієна та хвороби статевих органів хлопчиків

версія для друку

Статеві органи хлопчиківгігієна статевих органів хлопчиків, хвороби статевих органів хлопчиківЯк розпізнати хвороби статевих органів у малюка. Не варто впадати в паніку. З більшістю урологічних проблем можна назавжди впоратися в дошкільному віці.

Ось з'явився на світ ваш маленький «чоловік», здавалося б клопоту і нюансів по його інтимної гігієни повинно бути менше. Це ж не маленька дівчинка, у якої свій особливий ритуал миття, але виявляється, що ні, адже йому також як і новонародженій дівчинці потрібен особливий догляд. Що ви повинні знати про гігієну статевих органів, щоб в майбутньому у вашого хлопчика не було ніяких проблем. І як впоратися з цими проблемами, якщо вони не пройшли вас стороною.Гігієна статевих органів хлопчика

Для профілактики можливих запальних проблем новонародженим хлопчикам 2-3 рази в тиждень необхідно очищати голівку пеніса. Обережно відсуньте, наскільки це можливо, крайню плоть. Видаліть білі творожистие крихти шматочком стерильної вати, змоченим вазеліновим маслом. Обов'язково простежте, щоб на голівці не залишилося волокон вати.

Нанесіть масло на вказівний палець і змажте голівку. Поверніть крайню плоть у початкове положення. Щоденна гігієна передбачає підмивання дитини після «великих» справ під проточною водою, а також вечірню ванну. Одноразові підгузники абсолютно безпечні для хлопчиків за умови, якщо їх змінюють досить часто. Перебувати в переповненому памперсі не можна.

Баланопластит

Чи не найпоширеніше захворювання статевої сфери у маленьких хлопчиків - запалення крайньої плоті, баланопластит. Крайня плоть червоніє, набрякає, дитина пхикає під час сечовипускання, намагається потерти хворе місце. Найчастіше причина запалення надлишок смегми, мастила, яка накопичується в складках крайньої плоті.

Щоб цього не сталося, смегму необхідно регулярно видаляти. Якщо хворобливі відчуття не проходять, покажіть малюка фахівця. Результат незалеченного запального процесу - рубець, який може привести до більш серйозного захворювання.Фімоз

У більшості новонароджених хлопчиків крайня плоть щільно обіймає головку статевого члена. Протягом перших місяців життя під крайньою плоттю утворюється смегма, яка сприяє рухливості шкірки, що прикриває головку. Якщо крайня плоть звужена через перенесеного запалення або вроджених анатомічних особливостей, під нею можуть накопичуватися надлишки «відпрацьованої» смегми, вона передавлює сечовий канал, заважаючи нормальному сечовипускання.

Фімоз може призвести до серйозних захворювань сечової системи: нетримання сечі, уретриту, циститу або пієлонефриту. Якщо вам здається, що у малюка є труднощі при сечовипусканні, зверніться до уролога.

Коли фімоз у хлопчиків викликана надмірними відкладеннями смегми, його лікують гомеопатичними препаратами. Якщо фімоз є вродженим, за малюком спостерігають до 3-4 років. До цього віку крайня плоть може розширитися самостійно. В іншому випадку проблему вирішують за допомогою нескладної хірургічної операції.Крипторхізм

У нормі яєчка опускаються в мошонку за 4 тижні до пологів. Однак якщо в цій тонкій системі відбувся збій, малюк може з'явитися на світ з порожньою або напівпорожній мошонкою. Якщо ви виявили, що одне або обидва яєчка не опустилися в мошонку, потрібно відразу звернутися до уролога.

Клітини, які будуть відповідати за вироблення сперматозоїдів, нормально існують тільки при температурі, нижче температури тіла. Перебуваючи усередині черевної порожнини, вони зазнають надмірного теплового впливу, що може в подальшому призвести до безпліддя.

Уролог проведе ультразвукове дослідження, щоб виявити, де знаходиться яєчко і що стало причиною його неопущения. Найчастіше це пов'язано з браком гормонів, рідше з вродженими спайками, які не дають яєчка опуститися. Іноді яєчко не вдається виявити за допомогою УЗД, і потрібно лапароскопії.

Буває, що яєчко взагалі не сформувалося з-за вроджених аномалій, але це трапляється вкрай рідко. Зазвичай лікування починають з гормональних препаратів, спостерігаючи за малюком. Якщо ж терапія не приносить результатів, вдаються до операції. Оптимальний для неї вік - від року до трьох років.

Гипосадия

Гипосадия - поширений вроджений дефект розвитку у хлопчиків. Отвір, з якого виділяється сеча, розташовується не в передній частині голівки статевого члена. А на його задній стороні, або безпосередньо у підстави пеніса.

Хлопчикові не боляче, але операція все ж необхідна: ця аномалія може стати для дитини обтяжливою. Над ним будуть сміятися приятелі в дитячому саду або школі, що призведе до психологічних проблем, а згодом до сексуальних розладів.

Усунути дефект можна за допомогою операції, в ході якої з шкіри пеніса і мошонки формуються відсутні частини сечівника. Оптимальний час для операції - 12-ї-15-й місяці життя. Зазвичай ніяких ускладнень в подальшому не виникає, але в період статевого дозрівання бажано пройти повторне обстеження.Пахово-мошоночная грижа

Щоб потрапити в мошонку, яєчках ембріона треба пройти через очеревину. Зазвичай місце переходу закривається, але іноді залишається щілина, через яку в мошонку може потрапити кишкова петля. Пахова грижа дає про себе знати припухлістю в паховій області, іноді також болями. Вона потребує операції, тому затиснені в мошонці кишкові петлі можуть пошкодити яєчка і кишечнику.Водянка яєчка

Якщо отвір між черевною порожниною і мошонкою не закрилися остаточно, через нього до яєчок може надходити надлишок рідини, що скупчується в його оболонках. Яєчко збільшується в розмірах, стає болючим на дотик. Вночі припухлість може зменшуватися.

При сполученої водянці, коли рідина може перетікати в черевну порожнину, виникає додаткова оболонка навколо яєчка, сприяє його перегріву, що може призвести до безпліддя.

Зазвичай після року водянка проходить сама собою. В іншому випадку знадобитися операція, яку роблять у віці близько двох років. Бувають ситуації, коли водянку оперують, не чекаючи двох років:

  • водянка поєднується з паховою грижею;
  • обсяг мошонки змінюється при зміні положення тіла;
  • водянка збільшується, викликаючи дискомфорт, приєднується інфекція.


на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua