← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Вивих кульшового суглоба у дітей

Вроджений вивих кульшового суглоба


Матері часто чують про природженому вивиху кульшового суглоба у дітей та бояться цього недоліку. Кажуть, що число подібних вивихів збільшується. Вважають, що в деяких випадках він викликаний спадковими причинами. Лікарі ще не в змозі попередити цей недолік, але вміють його дуже скоро розпізнати і добре лікувати. Від цього багато залежить. В іншому випадку дитина залишився б з цим дефектом на все життя.

Такі діти, як правило, починають ходити пізніше інших, вони незграбні, часто падають, кульгають або ходять перевальцем. Це означає, що втрачено дорогоцінний час для лікування. Ось чому так важливо, щоб кожен немовля, навіть уявній здоровим, вчасно був оглянутий лікарем; тільки таким чином можна вчасно виявити двосторонній вивих кульшових суглобів, які, завдяки своїй симетричності, не привернуть до себе увагу матері.

В даний час кожен лікар, осматривающий дитини, звертає увагу на цей недолік. Вивих кульшового суглоба є вадою розвитку, з'являються або безпосередньо у наступного покоління, причому частіше у дівчаток, ніж у хлопчиків, або передається через кілька поколінь. Тому необхідно, щоб батьки були дуже уважні до дітей, особливо якщо в родині мав місце такий випадок або у дитини було тазове передлежання під час пологів.

Особливу увагу треба приділяти недоношеним дітям та дітям-близнюкам. Увагу батьків, допомога лікаря, рентгенологічне дослідження допоможуть вчасно виявити не тільки безумовний вивих, але й не цілком нормальний розвиток суглоба, яке могло б викликати труднощі в більш пізньому віці. Лікар негайно почне потрібне лікування.

В даний час результати вчасно розпочатого лікування бувають сприятливими. Потрібно тільки, щоб батьки були уважні, регулярно відвідували дитячу поліклініку, щоб вчасно виявити цей недолік, а при лікуванні необхідні терпіння і точне виконання всіх рекомендацій.

М. Климова-ФюгнероваКористувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua