← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!





Запор у немовляти, що робити

Як боротися з запором у немовлят

Що робити, якщо у немовляти запорЗапор у немовляти - проблема поширена. Батьки ламають голову - чому у такої маленької дитини виникають проблеми зі стільцем, здають кал дитини на дисбактеріоз, дають препарати з біфідо-і лакто-бактерій, але нічого не допомагає... А все тому, що справжній запор у грудничка на грудному вигодовуванні - явище досить рідкісне, а те, що батьки вважають патологією - норма для маленьких дітей.

Перший стілець у дитини відбувається ще в пологовому будинку. Він являє собою щільну масу темно-зеленого кольору, за структурою схожий на пластилін. Це так званий первородний кал - меконій. Пізніше кал дитини стає кашецеобразным і набуває жовтого відтінку.

Частота стільця у новонароджених дітей може становити до 7-8 разів на добу. З віком і введенням прикорму кількість випорожнень зменшується. Але не варто думати, що якщо стільця немає 1-2 і навіть 6 днів, це запор у новонародженого, який потрібно лікувати. Так довго дитина не спорожняється, швидше за все, тому, що мамине молочко так підходить потребам його організму, що повністю засвоюється, і кал практично не утворюється. Цю версію можна прийняти лише в тому випадку, якщо малюк добре себе почуває, і кал у нього не щільний, а кашецеобразный.

Істинний запор у грудничка на штучному вигодовуванні трапляється частіше. Причини можуть бути різні - це і брак одержуваної рідини, крім суміші дитина повинна отримувати питну воду, і похибки при введенні прикорму. Нерідко допомагає від запору зміна молочної суміші на кисломолочну і просто введення кефіру в якості прикорму.

І все ж, якщо запор у немовляти, що робити в такій ситуації, як допомогти дитині швидко і безболісно випорожнитись?

Перший спосіб - скористатися глицериновыми свічками (в аптеці потрібно купити свічки з дитячої дозуванням). Після введення у пряму кишку, спорожнення кишечника відбувається протягом 5 хвилин. Свічки не тільки провокують бажання тужитися, але і розм'якшують кал.
Не варто намагатися ввести в пряму кишку дитини кінчик термометра, ватяну паличку, мило та інші не призначені для цього предмети. Це дуже небезпечно!

Другий спосіб - якщо є час трохи почекати. Це препарати з лактулозою, приміром, Дюфалак. Ці препарати абсолютно безпечні для людей будь-якого віку. Регулярно приймаючи лактулозу, можна позбутися від хронічного запору.

Третій спосіб - на крайній випадок. Це клизмочка. Часто повторювати цю процедуру не варто, це шкідливо для мікрофлори кишечника і може призвести до того, що запори у немовлят стануть хронічними.



Користувальницький пошук








missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua