← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Запор у дитини грудного віку

версія для друку

Запор у грудних дітейзапор у дитини грудного вікуу дитини в цьому віці стілець буває зазвичай 1 раз на день, іноді - 1 раз у два дні. Якщо випорожнення тверді, сухі і з працею виштовхуються, або якщо у дитини не було стільця повних два дні, вважається, що у дитини запор.

У перші чотири місяці у дітей, особливо якщо вони знаходяться на грудному вигодовуванні, часто буває запор. Це обумовлено природним розвитком організму дитини, так що запор у грудних дітей можна вважати звичайним явищем. Причинами запору можуть бути:

  • Недолік харчування.
  • Неправильний склад молочної їжі.
  • Дитина отримав невідповідний і сильно діючий засіб для полегшення стільця або проти проносу.

Обидва випадки можуть викликати запор. Усуньте причини запору! Не запускайте запор, щоб він не перетворився в хронічний. У першу чергу переконайтеся, достатньо чи отримує ваша дитина їжі; запитайте у лікаря, як змінити молочну їжу, щоб вона не викликала запору у дитини і діяла як легке проносне.

Ніколи не давайте дитині жодних коштів ні для стільця, ні для затримки його. Правильне харчування саме налагодить стілець у дитини. Якщо не спостерігаєте у дитини труднощів, немає необхідності негайно вживати заходів. В даний час ми вже не дуже боїмося запорів. Почекайте до третього дня.

Однак якщо запор викликає ускладнення ( гази, шлункова біль, марні позиви ), треба вжити заходів. Вставити в задній прохід гумову трубочку, змащену вазеліном. Зачекайте 3 хвилини. Якщо це не дасть очікуваних результатів, скористайтеся спеціальною свічкою, попередньо порадившись з лікарем.

Стілець викликаємо тільки за необхідності і у вигляді винятку. Ніяким чином не можна допустити, щоб дитина звикла до штучного викликання стільця! Необхідно так організувати харчування, щоб воно самі стало фактором, що сприяє правильному стільця і перешкоджало таким чином виникнення запору у грудних дітей. Правильне харчування саме по собі ліквідує запори у дитини.Як попередити запор у дітей

Насамперед дитина повинна отримувати харчування в достатній кількості, будь то грудне молоко, змішане або штучне харчування. Якщо у вашої дитини є схильність до твердих випорожнень, при штучному харчуванні можна додати трохи цукру ( полкусочка на 100 мл суміші ) або збільшити кількість введеного фруктового соку до 50 мл. Крім апельсинового і лимонного соку, можна спробувати відвар з чорносливу - кращий засіб від запору у дитини грудного віку.

М Климова-Фюгнерова

запори у грудних дітейЗапори у грудних дітей, лікування

Запор у новонароджених
Запор у грудничка


на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua