← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Запор у новонароджених

версія для друку

Запор у новонароджених і грудних дітейПричини запорів у новонароджених

запор у новонародженихЗапори у новонароджених і немовлят часто виникають при порушенні процесу годування ( нестача їжі, раннє введення прикорму, одноманітне харчування і неправильний режим ). Причиною запору у новонароджених можуть стати проблеми у мами під час вагітності та передчасні пологи: це призводить до порушення флори у малюка в кишечнику.

Недуга викликає також лактазна недостатність. Запори виникають і при ослабленні м'язів передньої черевної стінки, діафрагми і тазового дна ( в грудному віці це відбувається при дефіциті маси тіла або рахіті ).Симптоми запорів у новонароджених

В ідеальному варіанті у новонародженого при природному вигодовуванні кількість дефекацій збігається з частотою годувань. У малюків до року, що перебувають на штучному вигодовуванні, запором вважається відсутність випорожнень протягом доби.

Але запорів називається і самостійне випорожнення кишечника один або кілька разів на добу, якщо воно супроводжується сильним напруженням дитини, неспокоєм або плачем, а кал виходить твердий і по частинах.Лікування запору у новонароджених і немовлят

Успішне лікування запору у новонароджених залежить від своєчасного звернення до фахівця. Діяти треба комплексно і без поспіху. Якщо у дитини запор, не намагайтеся самостійно вирішити проблему за допомогою проносних засобів, так як вони не тільки подавлять рефлекс на випорожнення кишечника, але і призведуть до втрати білка й калію, а також до зниження тонусу кишкової мускулатури.

Ліки призначаються лікарем залежно від причини запору у новонародженого. А якщо він викликаний якимось захворюванням, то в першу чергу треба вилікувати його. Лікувальні клізми ( очисні ) теж призначаються лікарем.

запори у новонародженихЗапори у новонароджених, лікування

Запор у дитини грудного віку
Запор у грудничка


на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua