← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Запор у грудничка

Запор у грудних дітейУ дітей, яких годують груддю, запор вважається нормальним явищем. Вони дуже добре переварюють материнське молоко, а результаті чого утворюється так мало залишків, що вони не в змозі викликати стілець. Трапляється, що у таких дітей шлунок діє тільки раз на два дні.

Не хвилюйтеся, якщо у дитини один день не було стільця. Якщо при цьому у нього немає болю, і він не вередує, то можна обійтися без вашого втручання. Спокійно чекати до наступного дня, коли у нього, безсумнівно, буде стілець. Ніколи не давайте дитині засобів, що викликають стілець. Хоча вони допомагають швидко, але після них запор буває ще сильніше, тому що вони подразнюють кишечник.

Якщо у вашої дитини часто бувають запори, хоч ви його й не годуєте грудьми, змінити розпорядок дня і тим самим усуньте причини запору. Варіть дитині каші з цілісних круп - це допоможе в роботі кишечника. В очікуванні стільця масажуйте малюкові животик, виробляючи колоподібні рухи по напряму годинникової стрілки! Цим ви стимулюєте товсту кишку, де, швидше за все і затрималися випорожнення.

Замість води або фруктових соків давайте відвар з чорносливу або трохи підсолоджених сушених фруктів. Якщо у дитини і протягом всього наступного дня не буде стільця і він вередує - по всій ймовірності від газів - обережно вставити йому трубочку або свічку.

Запор у грудничка може бути викликаний також психологічними причинами. Дитина знає, що його делікатні батьки будуть вкрай стурбовані, якщо у нього не буде стільця; щоб привернути до себе більше уваги, він не напружується, і шлунок не діє. Тому батькам не слід у присутності дитини говорити про те, що у нього не було стільця і навіть не проявляти занепокоєння.

М. Климова-Фюгнерована головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua