← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Після пологів. Інтимне життя

версія для друку

Особисте життяЯк бути з інтимним спілкуванням, якщо батьки сплять разом з малюком або вся сім'я живе в одній кімнаті? Що робити, якщо малюк прокинувся в невідповідний момент?

Дітей, як відомо, не приносять лелеки, їх не знаходять у капусті і не купують в магазині. Багато хто з нас прагне, як можна довше оберігати дітей від інформації, пов'язаної з інтимними стосунками. Але життя рано чи пізно ставить ці питання.Що він розуміє?

Тепер коли малюк підріс ви можете знайти час для вас двох. Одного разу ви з чоловіком вирішили «понежничать» з ранку, переконавшись, що малюк спить. І будете дуже здивовані, коли побачите, що малюк стрибає в ліжечку і сміється. У той момент ви воспримите все з гумором. Однак коли ви розкажіть про цей випадок подругам, ті з докором запитають: «І вам не соромно?», і будуть запевняти, що реакція малюка ще нічого не значить. Мовляв, все може проявитися потім.

Ви злякаєтеся і задумаєтеся: як і подружні ніжності зберегти, і не завдати шкоди дитині, живучи з малям в одній кімнаті? Чи Не шкодить спящему дитині батьківський інтим?

Багато хто вважає, що «нічого подібного» поруч навіть зі сплячою дитиною бути не повинно. Інші впевнені, що не шкодить ( «Він же спить і нічого не чує!» ). Насправді істина, як завжди, виявляється десь посередині: дитини грудного віку такий епізод навряд чи травмує, але і користі йому не принесе.

Серйозних досліджень, які довели, що батьківський секс суто негативно впливає на сплячих малюків, не проводилося. Тому думки фахівців найчастіше спираються на випадки з їхньої практики.

Багато батьків можуть розповісти, як їхній малюк прокинувся в самий невідповідний момент і заплакав. Але чи означає це, що він відреагував, таким чином, саме на батьківський секс? Швидше за все, немає.

По-перше, малюки до року часто прокидається з плачем. Цілком можливо, дитина просто виявив невдоволення тим, що його розбудили.

По-друге, він, швидше за все, відреагував на незвичайність звуків, які почув крізь сон. Малюк не сприйме ці звуки як сигнал про небезпеку. Звичайно, якщо ви не кричіть і не стонете на весь голос.

По-третє, навряд чи він поставиться до такої сцені, як чогось лякаючого. Швидше за все, завдає шкоди дитині неправильно організований інтим і неправильна реакція мами і тата. Якщо малюк «щось» побачив.Мені не хочеться

Після народження дитини деякі жінки втрачають інтерес до інтимного життя. Перший час ви настільки втомлюєтеся, що засинаєте, ледь дійдете до ліжка. Але поступово чоловік буде проявляти невдоволення, кажучи, що він нормальний чоловік і йому це необхідно. Ви будете ображатися, що чоловік вас не розуміє, як ви втомлюєтеся. Але в глибині душі ви знаєте, що причина вашого небажання - це дитина, що спить, буквально в метрі від вашого ліжка. Ви не можете побороти збентеження. Розслабитися і отримати задоволення, тому і стали «холодної». Сімейне життя руйнується на очах...

Проблема полягає в тому, що секс поруч зі сплячою дитиною негативно позначається насамперед на батьках. Не маючи можливості вести себе вільно, і тата, і мами наживають сексуальні проблеми.

Це можуть бути труднощі з ерекцією у чоловіків або з отриманням задоволення у жінок. Секс стає рідкісним і відбувається крадькома: вранці в сусідній кімнаті, коли інші домочадці пішли, чи у ванній, поки свекруха дивиться улюблений серіал.

Але і нерегулярний секс краще, ніж його відсутність. Нехай навіть він буде не такий яскравий, але відмовлятися від нього не можна. Коли до психологів звертаються люди з проблемами у шлюбі, фахівці запитують, чи постраждала інтимне життя. То наскільки вона постраждала, говорить про глибину сімейного кризи. Тому, у що б то не стало, намагайтеся зберегти сексуальний потяг один до одного.

Зменшите ймовірність того, що дитина побачить заборонене ( використовуйте ширму, ковдра ). Це знизить вашу власну тривогу. Відчуття, що ви готові до «вторгнення» і знаєте, як будете реагувати, зроблять вас з чоловіком більш впевненими і поліпшить сексуальні відчуття.

Обов'язково використовуйте можливість для незапланованого сексу. Якщо бабуся забрала онука гуляти або дідусь повів онуку в зоопарк і ви залишилися вдома удвох, краще подаруйте один одному любов, а побутові турботи залиште на потім.Неприємна несподіванка

Ви щасливі володарі власної спальні. Ваша дитина спить у сусідній кімнаті. Якось він, побачивши поганий сон, прокинувся і прийшов шукати захисту у вас. Він застав вас в невідповідний момент, і ви його не відразу помітили. Після переляканого: «А що ви це робите?» вас наче струмом вдарило. І ви немов у пелені, накинувши на себе халат, підете заспокоювати малюка. Через деякий час малюк заснув, але ще кілька днів до нього не могла повернутися його звичайна веселість. Ви продумали як, відповісти на його питання, але їх не було...

Діти дошкільного віку, що побачили сексуальну сцену, можуть сприйняти її як агресію батька по відношенню до матері. Як реагувати правильно? Постарайтеся «згорнути процес», але нехай ваші рухи будуть якомога більш спокійними. Одягніться, при цьому, намагаючись не показати, наскільки ви збентежені.

Звичайно, зовсім не видати себе не вийде, та це й не треба. Дуже непогано, якщо дитина зрозуміє: він увійшов в невідповідний момент.

Підійдіть до нього і як можна спокійніше запитайте, чи хоче він повернутися в своє ліжко. Нехай один з вас ( краще мама ) проводить його. Пробудьте з ним, поки він не заспокоїться і не засне. Крихітка явно наляканий і плаче? Заспокойте і приголубте його. Скажіть, що все в порядку і треба спати.

Якщо він зовні спокійний, то переведіть його увагу на щось інше. Можна задати питання: «Чому ти встав? Хочеш, я заспіваю тобі пісеньку і поглажу? А у що ми з тобою завтра будемо грати?» Пам'ятайте, що дитина «зчитує» емоції з вашого обличчя. Для нього важливіше не те, що він побачив, а ваша реакція на ситуацію.

Якщо ви перелякані, дитина отримує сигнал: у спальні дійсно відбувалося щось страшне і він не даремно злякався. Це може сприяти закріпленню страху. Якщо ж ви розсерджені, то така реакція здатна сильно налякати дитину, що погіршить ситуацію.Ми все здолаємо!

Багатьох батьків турбує: що робити на наступний день? Мами ховають очі від збентеження і зі страхом чекають запитань від дитини. Папи закриваються газетою. І кожен готовий відповісти: «Запитай у мами ( тата )». Але відповідати на дитячі запитання на цю дорослу тему просто необхідно.

Якщо ви бачите, що на наступний день малюк поводиться як зазвичай, у його поведінці не спостерігається нічого дивного, то, найімовірніше, це значить, що він побачив менше, ніж ви думали, або сприйняв побачене, як щось знайоме ( обійми, поцілунок, масаж ). Але інколи поведінка дитини насторожує дорослих. Як зрозуміти, що дитина травмована побаченим?

  • Малюк став замкнутим.
  • Він відмовляє в спілкуванні обом батькам або одному з них.
  • У нього порушився сон і апетит.
  • Малюк став більш агресивним.
  • Він уперто повторює у грі те, що бачив, або малює на цю тему. Важливо, як він розповідає про своє малюнку і що він говорить, поки малює.

У дітей, які не отримали відповідей від батьків, може розвинутися нав'язливий інтерес до оголеної натури ( розглядання картинок в журналах, підглядання в щілину ).Як відповісти дитині на питання про «це»?

Ваше спокійне ставлення до цієї теми формує адекватне ставлення до неї дитини. Якщо ви відповідаєте на всі «незручні» питання, це підвищить довіру дитини до вас.

Будьте готові до такої розмови. Не ухиляйтеся від відповіді, не відсилайте малюка до чоловіка. Якщо малюк підійшов саме до вас, значить, від вас він і хоче отримати відповідь.Говорите про ситуацію без збентеження. Важливі спокій і впевненість у собі. Малюк набагато більше реагує на мамині емоції і на тон її голосу, ніж власне на слова.З'ясуйте, що конкретно він бачив. Можливо, він відповість, що бачив, як голий тато обіймає голу маму? Або скаже, що ви якось дивно лежали. Можливо, його налякали стогони і різкі рухи, і тоді він скаже, що папа ображав маму. Дайте відповідь, що вам було не боляче, а такі звуки іноді люди видають від задоволення.Застосовуйте правильні слова. Батьки відчувають труднощі з термінологією. Які слова вживати. Щоб уникнути понять «секс», «інтим», незрозумілих для дитини? Для цього підійде вислів: «Ми з татом милувалися». Це слово рідко вживається в повсякденній мові, що знижує ймовірність того, що дитина заплутається. Воно позитивно забарвлене, і побачене буде сприйнято малюком як щось хороше.Поясніть дитині, що перед тим, як відкрити двері, необхідно постукати і запитати, чи можна увійти. І якщо з-за дверей відповідають: «Можна», то входити не варто. Відпрацюйте цей навик гри. Навіть 4-річні діти здатні його засвоїти.Деякі батьки лякаються, що дитина в грі відтворює те, що він бачив. Можливо, малюк не задав вам питання, і ви не проявили ініціативи? Але це можливо і в тому випадку, якщо розмова відбулася. Особливо нестримані батьки можуть накричати на дитину і покарати його за такі ігри. Інші з винуватим виглядом намагаються відвернути його від них, що тільки сприяє закріпленню травми.

Не бороніть таких ігор: це кращий спосіб впоратися з емоціями. Більш того, ви можете підключитися до гри, пояснивши, що відбувалося, але тільки в ігровій, зрозумілою для дитини формі.

Такі ігри і малюнки стали вже звичними? Тоді зверніться за консультацією до дитячого психолога.Як організувати своє інтимне життя

  • Окремо від дитини. Навіть якщо ви практикуєте спільний сон і у вас немає ліжечка для малюка. Дитина спить з вами і секс можливий тільки в цій же кімнаті? Тоді організуйте його поза подружньому ліжку. Використовуйте особливі пози або покладіть на підлогу матрац. Можливий ще й інший варіант: покладіть дитину на час в коляску, а потім акуратно поверніть його на законне місце.

  • Як можна тихіше. Діти часто реагують саме на звуки. Тому, поки дитина знаходиться в одній кімнаті з вами, ведіть себе тихіше. Звичайно, людина чує навіть уві сні. Але поки ніхто не довів, що ж гірше для сплячого малюка: тиха метушня і оханье батьків або молодецький хропіння папи. Для дитини і ті, і інші природні звуки і анітрохи не лякають його, якщо він часто чує крізь сон. Не кричіть і не стоните, і ви не завдасте шкоди дитині.

  • Якщо можна сховатися - сховайтеся. Найпопулярніше укриття - це ковдру. Накриваючись їм, ви виключите можливість того, що дитина побачить «занадто багато». Якщо ви накриті ( нехай частково ), він сприйме те, що відбувається, як просте розгойдування. А не як щось страшне. Непоганий варіант вирішення проблеми - ширма. Зараз є недорогі ширми вітчизняного виробництва. Не кажучи вже про те, що умілий тато зможе її сконструювати сам. Таким чином, можна «сховатися» від дитини будь-якого віку, якщо не дуже шуміти.

  • Слухайте, що відбувається. З дуже маленькими дітьми простіше: адже вони перед тим, як відкрити очі, починають крутитися, кряхтеть і плакати. Почувши, що малюк «завозився», підійдіть до нього, не чекаючи, поки він розплачеться.

  • Стежте за часом. Уважні батьки знають, у який період сон дитини найбільш міцний. Використовуйте для інтимного спілкування саме цей час. І тоді ймовірність того, що дитина несподівано прокинеться, набагато менше.


на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua