← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Гімнастика малюків

Гімнастика і вправи для малюківГімнастика для малюків чудово зміцнює м'язи немовляти, що сприяє більш ранньому фізичному розвитку дитини. Робіть ці нескладні вправи для малюків і ваша дитина буде здоровою і рухливим.


Гімнастика малюків
Фото 1 Викладання на живіт

Викладання на живіт

Покладіть дитину на живіт, в перші тижні життя він буде повертатися, а потім піднімати й утримувати голову, спираючись на передпліччя і розвівши ніжки в сторони. Це вправу виконуйте протягом 15-20 секунд. Викладання на живіт чудово зміцнює м'язи спини і шиї.

  
Гімнастика малюків
Фото 2 Повзання

Повзання

Покладіть дитину на живіт. Зігніть його ніжки і розведіть коліна в сторони, поєднавши при цьому стопи. Наведіть чотири пальці обох рук під тильну сторону стоп малюка, великими пальцями доторкніться до його підошов. У відповідь на ваше дотик дитина рефлекторно відштовхнеться, разогнет ніжки і трохи проповзе вперед. Повторіть цю вправу 2-3 рази.

  
Гімнастика малюків
Фото 3 Вправа на стопи полож.1

Вправа на стопи

Покладіть дитину на живіт. Утримуючи його за ніжку гомілку, кінчиком великого пальця швидко натисніть на підошву біля основи пальців. У відповідь на це малюк стисне пальчики. Потім з натиском проведіть великим пальцем по зовнішній поверхні стопи від мізинця до п'яті - малюк розіжме пальчики. Повторіть вправу 3-4 рази.

  
Гімнастика малюків
Фото 4 Вправа на стопи полож.2
 
  
Гімнастика малюків
Фото 5 Прогинання хребта

Прогинання хребта

Покладіть дитину на правий бік. Притримуючи його ніжки лівою рукою, великим і вказівним пальцями правої руки проведіть уздовж хребта знизу ( від крижів вгору ( до шиї ). Малюк у відповідь на це рух прогне спинку. Виконайте те ж саме, поклавши його на лівий бік.

  
Гімнастика малюків
Фото 6 Струшування ручками

Струшування ручками

Покладіть дитину на спинку. Струсніть його ручки, потім повільно розведіть їх в сторони. Візьміть ручки малюка в кистей, потрясіть ними.

  
Гімнастика малюків
Фото 7 Погойдування

Погойдування

Покладіть дитину на спину. Складіть його ручки на грудях хрест-навхрест і підтягніть зігнуті ніжки до живота. Нахиліть Голову малюка до грудей. Однією рукою притримуйте ручки і ніжки, а інший - голову під потилицею. У такому положенні покачайте малюка в різних напрямках.

  
Гімнастика малюків
Фото 8 Ходьба

Ходьба

Акуратно візьміть дитину під пахви у вертикальному положенні обличчям або спиною до себе. Опустіть його стопи на тверду поверхню столу для масажу. Малюк рефлекторно почне «крокувати». Проведіть малюка так, щоб вага його тіла переносився то на одну, то на іншу сторону. Намагайтеся, щоб малюк наступав на всю стопу.

  


на головну

Обговорити тему на форумі
наверх


Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua