← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Як навчити дитину перевертатися зі спини на живіт

Як правильно вчити дитину перевертатися

Як правильно навчити дитину перевертатисяЯк навчити дитину перевертатися зі спини на живіт, намагаються дізнатися багато батьків. Нам завжди хочеться поквапити час, бути на крок попереду. Навчившись перевертатися, малюк піддається ризику впасти з ліжка, тому мама і тато завжди повинні підстраховувати дитину. Вирішивши вчити дитину перевертатися, потрібно знати етапи, які він проходить.

Вміння перевертатися малюк опановує приблизно з 3-4 місяців. Спочатку він повертається зі спини на бік, в 3-5 місяців - зі спинки на животик, в 4-6 місяців чадо повертається з живота на спину. Так сказати, завершальний етап. Але все це усереднені норми. Деякі живчики починають крутитися вже з двох місяців, інші тільки до напівроку освоюють цей навик - все індивідуально.
Але найчастіше мама і тато хочуть допомогти своєму сонечку, скерувати його на шлях істинний». Дитина починає перевертатися тоді, коли батьки створюють для цього необхідні умови.

Що потрібно дитині?

  • Заняття гімнастикою. Вони зміцнюють м'язи, вчать володіти своїм тілом.
  • Масаж. Надає загальне оздоровче вплив.
  • Плавання. Вчить контролювати своє тіло, допомагає розслабити затиснуті м'язи.
  • Загартовування. Тонізує і підвищує опірність організму.
  • Тверда поверхня. Є необхідною опорою для відпрацювання навичок.
  • Яскраві стимули (іграшки, звукові модулі). Зацікавлюють дитину, спонукаючи перевертатися.

Щоб навчити дитину перевертатися з живота на спину, не придуманий єдиний комплекс вправ. Кожна дитина унікальна. Один ретельно прораховує всі рухи і намагається допомагати собі ручкою, а другий хвацько закидає ніжку. Щоб надати якісну допомогу, спочатку потрібно спостерігати за тим, як дитина намагається перевернутися.

Якщо чадо ніяк не може вирішити, що робити з ручками під час перевороту, допоможіть йому: м'яко випустити одну ручку з-під животика. Не знає, що робити з ніжками? Тоді покажіть, як можна повернутися і закинути ногу. Кілька показів - і дитина зможе самостійно перевертатися. Часте викладання на живіт також сприяє більш швидкому розвитку навику. Спробуйте в момент, коли дитина лежить на спині, почати стимулювати його яскравою і дзвінкої іграшкою, поступово зрушуючи її в одну сторону. Дитина зацікавиться іграшкою, почне стежити за нею поглядом і мимоволі почне намагатися перевернутися. Важливий момент: потрібно вчити малюка перевертатися як ліворуч, так і праворуч. Іноді дитина освоює перевороти відразу в дві сторони.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua