← повернутись на головну
Вас цікавить схуднення після вагітності?
Ви хочете знати, як швидко схуднути, позбутися живота, позбавитися від целюліту, зменшити стегна? 
На сторінках інтернет-журнал для жінок MissFit, ви дізнаєтеся все про правильне харчування, про засоби і тренажерах для схуднення!

Як навчити дитину повзати

Як правильно навчити дитину повзати

Як швидко навчити дитину повзати рачкиЯк навчити дитину повзати, щоб він почав активніше досліджувати навколишній світ, зміцнював своє здоров'я? Чи можна навчити цього? Так, існують спеціальні методики, поради та рекомендації молодим батькам, що дозволяють дізнатися, як правильно навчити дитину повзати в досить ранньому віці.

Важливість навички повзання

До початку молодшого шкільного віку дитина вивчає своє тіло, вчиться керувати, координувати. І відбувається це за допомогою руху. Спочатку малюк в ліжечку хаотично рухає ручками та ніжками, потім усвідомлено тягне в рот і нарешті-то дитина починає повзати, а потім ходити.

Повзання зміцнює м'язи спини, готуючи карапуза до вертикального прямоходіння, вчить тримати рівновагу, контролювати положення тіла. Крім цього, розвивається воля, цілеспрямованість, наполегливість.

Всі дітки повзають по-своєму. Одні по черзі пересувають ручки і ніжки, другі одну ніжку підтискають, треті, навпаки, підтягують за собою зігнуті ніжки, четверті - задом наперед. Стиль повзання нагадує черв'ячка, зайця, черепашку, жабеня.

Як швидко навчити дитину повзати рачки: кілька перевірених рекомендацій.

1. Створювати вільний простір. Якщо дитині ніде тренуватися, як він поповзе? Для цього необхідна рівна, тверда і неслизька поверхня. Це може бути манеж, ковдру на підлозі, диван. Важливо організувати такий собі острівець безпеки, щоб кульбіти карапуза не завдали йому шкоди.

2. Правильно одягнути. В ідеалі - памперс і футболка. Ручки і ніжки повинні відчувати поверхню, відштовхуватися від неї. Якщо на малюка слизькі повзунки, та ще й лежить він на синтетичному покривалі, ніякого результату чекати немає сенсу.

3. Стимулювання навички. Викладаючи малюка на живіт, необхідно на невеликій відстані від нього класти цікаві предмети - іграшковий миготливий телефон, улюблену іграшку, тарілочку, пірамідку. Чадо, побачивши настільки бажані предмети, докладе максимум зусиль, щоб схопити їх.

4. Робіть масаж. Він зміцнює м'язи і готує до повзання. Можна попросити медсестру, щоб вона показала прості рухи. Це благотворно вплине на взаємовідносини мами і дитини.

Доцільно виконувати нескладні вправи.

  • «Візок». Дитина лежить на животику. Мама обережно піднімає ніжки таким чином, щоб голова малюка перебувала на матрацик, потім опускає. Робити 4-5 разів.

  • «Каталка». Животиком дитина лежить на м'ячі або валику. Мама катає чадо вперед-назад. Варіанти - м'яч знаходиться під спинкою і боками. Виконувати кожну вправу 2-3 рази.

  • «Ножиці». Дитина лежить на спинці. Мама виконує мимобіжні руху ручок і ніжок, потім правої ніжки з лівою ручкою і навпаки. Виконувати 3-5 разів.

Якщо малюк вже поповз, можна тренувати навичка - на відстані 20-30 сантиметрів розташовувати іграшки. Він доповзе до одного, пограє, спробує на зуб і знову відправиться досліджувати світ, цікавлячись такою іграшкою.Користувальницький пошук
missfit.com.ua © Copyright 2007 МиссФит - інтернет-журнал для жінок info@missfit.com.ua
передрук матеріалів з сайту дозволяється з обов'язковим зазначенням активного гіперпосилання на сайт www.missfit.com.ua